Info TS

stránka ze které stahuju

3. listopadu 2013 v 19:26 | *terr*
Ahojte :D
Jak jste si přečetli článek je o jedné stránce kterou možná někdo zná a někdo vůbec.
Omlouvám se že tu nejsou obrázky ale nevím ja se fotí jako kdyby stránka,dofám že mě chápete
kdyby to někdo věděl a pochopil mě tak mi pls napište.
No ale teď k článku.
Je super s toho důvodu že můžete stahovat pro hry the sims 1,2,3.Najdete tu celý sortiment downloads od make-upu až po domy.
První když přídete na tuhle stránku s účelem si něco stáhnout tak se musíte prvně zaregistrovat. Je to zdarma. Ale musíte si dát pozor na některé downloands jsou placené tak si to musíte přepnoutna free. apak už jen stahujte.
P.S. Doufám že jste si užily prázdniny jak se patří.

AHOJTE :D

Živé vysílání :D

16. září 2013 v 14:57 | *terr*
Ahojte :D
Jelikož už začsla škola a já jsem v 9. ročníku tak promě 1 pololetí je hodně hodně duležité, ale nebojte články budu dávat stále. Dneska to bude taková rychlovka takový informační článek.
Jak se te si z názvu přečetli bude se to týkat živého vysílání. O těhle vysílání se pokusím vás informovat :D.

V tomhle zářijovém vysílání mužeme čekat:
  • prohlídku nového města Midnight Hollow o kterém byl už článek tady na blogu
  • hlubší prozkoumání dodatku Do budoucnosti
  • ukázku již vyšlé kolekce Filmové rekvizity na které byl taktéž článek na blogu
Vysílání se bude konat:


doufám že se vám tato rychlovka líbila :D a doufám že se budete dívat :D tak AHOJ :) :)

The Sims 3 kolekce Filmové rekvizity - oznámení

27. července 2013 v 15:47 | Niki
Určitě jste se už doslechly co EA pro nás chystá, ano je to nová kolekce, které se jmenuje Filmové rekvizity. Pokud se chcete dozvědět víc, C.Č. :)

The Sims 3 Tropický ráj - Mořské panny

9. června 2013 v 1:00 | Niki

Jak jste jistě už slyšeli, nebo spíše někde četli. Ve velmi očekávaném dodatku "Tropický ráj" se objeví i nová nadpřirozená bytost (zcela nová v historii TS, teda myslím:D) a to bude Mořská Panna. Pojďe se podívat, co nám přinesou tyto mýtické bytosti! :)

Živé vysílání s producenty hry - 23. května 2013

22. května 2013 v 6:37 | Niki

Zdravím:)
Čeká nás další vysílání s producenty hry:). A co se má ve vysílání objevit? Rozhodně se ještě dozvíte něco nového a městečku "Údolí draků", informace si pro vás přichistá Lisa Smith. A NAVÍC budete mít možnost se seznámit s několika členy vývojového týmu, který pracuje na The Sims 4! Já tedy doufám, že nějaké nové informace nám poskytnou. Jsem vcelku zvědavá no.

Proběhne: 23. 5. 2013
V hodin: 19:00


Mimochodem, sledujte i naší FB stránku -> Our--sims

The Sims 3 Tropický ráj - Producentské video

18. května 2013 v 9:11 | Niki
Ahojky:)
Po dlouhe době nějaké ty novinky ze světa Sims:). Jelikož jsemvůbec neměla čas nějak o něčem napsat. :D Tak teď jsem si všimla, že už máme od tropického ráje producenstké video. Strašně se mi líbí. A jsem z něho nadšená, vypadá to velice zajímavě:). Jsem zvědavá jaké to bude i v obyčejné hře. Protože ve většině videí mi příjde vše přehnané (např. tolik simíků na jednom místě?)


Docela zajímavé. Mě osobně více uchvátil než Studentský život, ale to je pouze věc názorů. Každý má svůj vkus, ať je to na to jak se oblíká, nebo na styl hraní. :)

EDIT 10:57 - Všude vidím recenze na knihy, ráda bych ale vytvářela recenze na filmy:D je někdo proti? :)

The Sims 3: Tropický ráj

29. dubna 2013 v 14:47 | Niki

Jistě se už mnozí z vás nemůžete dočkat, na dodatek který můžeme očekávat již v červnu 2013. Přináším vám zde nějaké informace, které jistě už budete vědět. Ale budu se snažit napsat toho co nejvíce:). Upřímně.. já se na tento dodatek docela také moc těším, i když ho nebudu mít hnedka. Ale chystám se ho v průběhu léta si pořídit.:)

Studentský život - info + producentské video

16. února 2013 v 10:55

I když všeci víme že za chvíli bude na trzích nový dodatek Studetský život!:) A jistě jste o něm už četly mnoho článků. Ale i my nebo spíše já jsem připravila pro vás článek o tomto dodatku. :)
Dodatek výjde 7.března 2013!
Již je mnoho fotek k tomuto dodatku zveřejněno, vybrala jsem pár, ke kterým vám možná něco napíšu:). Doufám, že se budou líbit:). Jinak v C.Č. nalznete také producentské video (které jsem vám zapoměla oznámit že bude :(( ) a také pár obrázků t SŽ!♥

Aurora Skies

3. února 2013 v 9:10 | NikiObrázek Aurora Skies byl v JPEG a já si z něho udělala PNG , takže kdyžtak prosím kopírovat se zdrojem. Děkuju:)

Jak víte:). Již 21. února 2013 (na mé narozeniny :3. bude v prodeji na Store Nové město které nese jméno Aurora Skies. Ano, je to sice na každém blogu, ale co bychom byli za Simí blog, kdybychom si zde nedává novinky? :)

Hledáte jedinečné útočiště pro simíky, kteří touží po pořádné změně a hledají sami sebe, nebo pouze hledají klidné a dechberoucí město s polární záři? Město je velice ekologicky smýšlející, má prostorné pozemky a jistě sousedé budou také báječní!

Záznam producentského videa z dne 8.1.2013

10. ledna 2013 v 15:04 | Niki

Ahojky
Jak jsem slíbila, zde vám dám záznam producentského videa. Myslím že je super. Osobně se jinak těším na oba nové dodatky, jenomže škoda, že šetřím na novej počítač, takže dodatky budou muset počkat:D:/. No ale určo to bude parádička.:)

Záznam 1.8.2013

A jak se vy těšíte? :)
Budete si kupovat dodatky?:)
Který se vám líbí více?:)
A na který se více těšíte?:)

Vysílání s producenty - 8.ledna 2013

4. ledna 2013 v 12:47 | Niki

Ahojky:)
Mám pro vás novinky, sice né až tak uplně nové, ale třeba to někdo neví :D.

8. Ledna bude probíhat vysílání s producenty, pokud se těšíte na novou kolekci "The Sims 3 Styl 70., 80. a 90. let" Tak se v tomto vysílání dozvíte o této kolekci více. Já sice se nějak netěším na tuto kolekci, upřímě, mě nějak nenatchla, no určitě si ji nebudu kupovat:). Ale těm kteří ji mají v plánu si koupit, se jistě bude hodit ;). Dále také nás má čekat překvápko, takže jsem vcelku zvědavá, že by The Sims 3 Univerzita? :). Necháme se překvapit, uvniverzita by byla dobrá, jenom kdyby to nebylo takové nudné jako ve The Sims 2:/.

Rychlé Info
Vysílání proběhne: 8.ledna 2013 v 19:00
Také můžete potvrdit svou účast na Facebook.com: ZDE

No, pokud bude nějakej novej dodatek, určitě to najdete i na tomto blogu, také zde pak dám záznam. A pokud bude Univerzita nebo něco, tak se budu snažit napsat i na to článek. Zatím se mějte!:)

Diskuze:

Těšíš se na TS3 Styl 70., 80. a 90. let?
Budeš si tuto kolekci pořizovat?:)

New world: Monte Vista

25. listopadu 2012 v 9:14 | Niki

Jak všeci víte, již 6.prosince 2012, v obchodě The sims bude nové město "Monte Vista". A 8.ledna 2013 bude k dispozici v krabicové verzi.
Více v C.Č.

Producentské video o The sims 3 Roční období

20. října 2012 v 10:21 | Niki
Ahojky! :)
Mám tu pro vás producentské video k Ročnímu období, jsem z něj unešená.
Prostě, už to chci domůůůů ♥, no nehorázně se těším na tento dodatek, jsem blbá? blázen? závislák? Jo!:D A jsem za to ráda:) Ale, však co ! Ještě necelý měsíc, respektivně 25 dnů♥

Takže zde máte to Producentské video :

Mmm... tak co? už jste se na to podívali?:) A co si o tom myslíte? Také se na to těšíte jak ja? :D No, doufám že nejsem jediná, co je na to táák zavislá :D a prostě ten dodatek chce! ♥

EDIT.: 21.10.12, 935 - V menu můžete najít "odpočítavadlo" které vám řekne kolik dní zbývá do TS3 - Roční období.
P.S - je to pouze ručně dělané, takže to nebude na minuty atd, bo bych se asi zbláznila:D
 
 

Reklama