Fotky z našich her

Snow in University

3. prosince 2013 v 6:51 | Niki
Zdravím všechny:)
I když dva dny v minulém týdnu u nás sněžilo, bylo to docela nic moc. A já se zoufalstvím čekám na vánoční sníh...
Obávám se, že se nedočkám. Naštěstí však je teprve začátek prosince. 1.Adventní svíce už dávno vyhasla. Pokud i vy čekáte na ten mnou oblíbený sníh, snad vás pár fotek z městěčka od studetského života. Hrozně ve mě vyvolávají pocit před vánocemi. Už se nemohu dočkat, i když mě pod tím stromečkem nic úžasného nečeká...

Pokračování v C.Č.:

Fotky z dodatku Do budoucnosti

29. října 2013 v 15:02 | Alča
Ahoj :D. Mám nový dodatek The sims 3 Do budoucnosti, tak jsem se rohodla, že vám vyfotím pár fotek z tohoto dodatku. Pro ty co ještě pořád váhají zda si dodatek koupit můj názor: Dodatek je super. :D Je skvěle propracovaný a moc se mi líbí nové město. Dodatek ještě nemám úplně prouzkoumaný.... A tak o některých věcech ještě nic moc nevím. Moc se mi líbí nové oblečení, účesy a nábytek. Vše je ve velmi moderním stylu. Co se blumbotů týče jsou v domáctnosti velmi užiteční. Například vám můžou vydělávat peníze, starat se o zahradu nebo se s vašimi simíky jen tak bavit. Zatím jsem vyskoušela jenom normální a utopickou budoucnost, takže nevím je vypadá ta poslední... Tento dodatek doporučuji. Můj nejoblíbenější dodatek Tropický ráj však nepředčil... :D

Můj dům

20. října 2013 v 17:23 | *terr*
AHOJTE :D

Vím že jste si psali, jak jsem dávala ty fotky mého nedostavěného domu, tak jste si psali o fotky domu už dodělaného. Teďka dám fotky ve formě koláží domu jako uvnitř.Fotky z venčí budou v neděli poslední týden tohohle měsíce.
Dům je dvoupatrový a trochu jsem ho ještě upravila takže se nedivte že ty místnosti mají i jiné velikosti a tak.
Když vejdeme do domu uvídíme obívací pokoj.
Obívací pokoj jsem se snažila sladit do bílo hnědé, ale jsou tam i barevné prvky .
Když si v uvozovkách sednete na sedačku a kouknete se do prava uvidíte dvěře do kuchyně. Z kuchyně vedou dveře do jídelny. Obívací pokoj je propojen i s jídelnou.
Když víjdem po schodech nahoru uvidíme chodbu tu jsem bohužel nevifotila za to se omlouvám. V prvním patře je koupelna, pracovna a ložnice. Koupelna je laděná do modré. Pracovna do zeleno bílé. A ložnice do starorůžové.


Doufám že se vám můj dum líbil . Chtě la jsem se zeptat jaké fotky bys te chtěli s takové kolekce mých fotek z her ??? :D ... No a ještě teď se budete říkat že je to na jednoho simíka moc ale ona už má manžela a čeká dítě .

AHOJ :D

Pygmy watching TV

10. října 2013 v 6:34 | Niki
Přeji krásný den!
Je mi líto, že Simmie* odešla,. A pro většinu z Vás je jasné, že tou "povyšující Adminkou" jsem já. No, je hezké se takové věci dozvědět, ale k tomu se nebudu opravdu vyjadřovat, když mi ani neřekne co tak špatného dělám. Možná jsem taková nána, co si to neovědomuje, fakt netuším.
Ale zpátky k simsu. Mám tu bohůžel zase pro vás jen fotku. Myslím, že je docela dobra!:D Jednou tak v noci, kdy mi simíci spí nemám co dělat a "brouzdám" po domě a najdu trpaslíka co se čumí na telku ! :D


Rostopilý ten ocásek a zadecek:DD. Snad se vám to líbilo. Já se budu snažit napsat i něco jiného než fotky. Z pondělí na úterý nejsem doma, jedem s novou třídou na školní chatu. Moc se mi tam nechce. Hold jsem nějaká divná...
X.O.X.O. Vaše Niki :*

Fotky na téma plavčík

1. října 2013 v 12:45 | Alča
Ahojky. :) Chtěla bych se omluvit že jsem dlouho nic nepřidala... Ale dneska přidávám pět fotek na téma plavčík. Modelem je můj simík. Plavčík je velmi zajímavé povolání u kterého se nikdy nebudete nudit. Já se u něho nenudím. :D Velmi zábavný je běh plavčíků. Je i na jedné fotce. :D Símík běhá jako nějaký filmový plavčík :D (Ti si mají plavčíka tak možná ví.)

Běh plavčíků :D

A ještě jednou...

Pozorování pláže

Záchrana simíka

Stavění mého nového domu :D

22. září 2013 v 15:40 | *terr*
ahojte
Dneska jsem si šla zahrát sims 3 a hele moje nejoblíbenější rodina je fuč :( . Vím že mi ji smazal brácha protože nikdo jíný to nehraje . Ale to nevadí. Tak jsem si vytvořila novou siminku a šla vybírat dům.
Tohle budou jen obrázky ja ten dům vypadal když jsem vše prodala a potom někdy příště bude jak dům vypadá když jsem ho dostavila, jak se rozrůstá rodina, co je nového atd. . Něco budu přidávat i k normálním článkům .
No ale teď k domu : Dům je v Sunset Valley , a já jsem ho nestavila , bydlí v něm teda jeden simík a oněm zase někdy příště :D tady jsou fotky toho domu :D Dům má dvě patra a bazén. Teď vypadá hrozně ale předělávala jsem ještě zdi a přidala stromy, protože jsem ho nechtě dala na moc velký pozemek. Až bude postavený tak bude o 100% lepší .
Doufá še se zatím líbí a Ahoj :D

PS: v poslední době mě nenapadají články tak pokud máte nejaký nápad ?? Nebo dotaz ? Tak mi napiště na můj email tereza.lomicova@seznam.cz

Fotky z mojí hry - Herschel :)

6. září 2013 v 21:11 | Simmie*

Ahoj :) Moc se vám omlouvám za to, že jsem poslední dobou nebyla zrovna moc aktivní. Vlastně my všechny adminky jsme tady teďka nic moc nedělaly, ale holky k tomu asi mají nějaký důvod, to nevím, ale myslím že brzo se tu určitě objeví i nějaké články od nich :)) Nebudu se na nic vymlouvat, prostě od doby co začla škola bylo psaní na blog to poslední co se mi chtělo dělat, ale dneska tu pro vás mám pár foteček z mé hry :) Jinak dneska odpoledne jsem se vrátila z toho nejskvělejšího adapťáku s mou novou třídou. V pondělí jsem nastoupila do prváku na Střední hotelovou školu, obor cestovní ruch a naše třída je fakt skvělá.

Teď už ale k tématu.. Dneska tu pro vás mám nějaké fotky mé Bridgeportské rodinky Herschel. Jejich jména jsou Veronica a Charlie a jsou to nejlepší přátelé žijící spolu v malém bytě. Charlie je gay, má přítele a pracuje jako tajný agent. Veronica má rovněž přítele a nedávno začala pracovat jako modelka. Více fotek najdete v C.Č.:

moje rodina

7. srpna 2013 v 19:31 | *terr*
Ahojte jsem tu s novým článkem :D
Dneska vám představím svoji rodinu. Když dudete chtít tak vám udelám článek na můj dům jestli chcete ??? No teď ktěm simíkum. Tuhle rodinu mám novou s toho důvodu že jsem mi ta stará vymazala :( . Moje rodina se skládá s matky a mojí nově adoptované dcery. Teď vám povím něco o každém simíkovy.
matka
jméno: Ashley Mother
věk: mladý dospelý
povolání: medička
sen: světoznámí chirurg
dcera
jméno: Ashley Mother
věk: dítě
povolání: chodí do školy
sen: nwm :DTěžká práce plavčíka

13. července 2013 v 10:47 | Niki
Ahoj:)
Že se zase po dlouhé době ozívám, vůbec jsem neměla čas nic dělat a ani chuť. Navíc jsem si užívala krásného počasí i když poslední dva dny to je opět nic moc, tropy jsou fuč. Nicméně, mám zde pro vás pár fotek z mé hry. Myslím, že název mluví za všechno; Má siminka, má profesi Plavčíka a na fotkách můžete vidět jak strašně dře... :/:D


Více C.Č.:

Můj hausbót

1. července 2013 v 9:24 | Niki
Ahojky:)
Musím říct, že Tropický ráj je hodně dobrý dodatek. Skoro celý včerejšek jsem jej hrála (což není u mě zvykem). Bohůžel moc fotek jsem nenafotila (jen jednu), ale i tak ji vám zde dám. Hru jsem si bohůžel stáhla.. ale nemohu si ji ted koupit a štve mě, že si ani hru nemohu aktualizovat... Kdyby byl někdo tak hodný a půjčil by mi ji (třeba přes origin) byla bych vděčná.:))

Můj hausbót (nestavěla jsem ho). Rodinka bohůžel nejde vidět. Ale musím říct, že povolání ten PLAVČÍK je docela hodně složitá a zdlouhavá práce... nebo aspoň mě tak příjde:D

First kiss

14. června 2013 v 6:59 | Simmie*
Ahojky :) Jakpak se máte ?
Takže, konečně mám zase The sims 3 k dispozici.. I když jsem bez něj byla jen pár měsíců, opravdu mi chybělo a tak ho teď hraju skoro pořád :D Dneska pro vás mám fotku mé nové rodinky.. Je bohužel jen jedna, je to vlastně taková momentka, kterou jsem vyfotila kvůli toho nádherného výhledu za nimi, který na té fotce vlastně ani nejde vidět :D Každopádně doufám, že se vám bude líbit..


Summer is here!

13. června 2013 v 8:26 | Niki
Zdravím vás:)
Venku to vypadá celkem nadějně a tak jsem se rozhodla, že vám trochu ještě více povznesu náladu léta. Mě a Simmie* zbývá ještě pouze 7x jít do školy. :( Proč jen tak málo? Jedeme na výlet a deváťáci (což jsme my) končí už 26. června. Je to fajn, ale bude mi chybět třída, nojo. A pák hurá Zemědělka:DD (jdu na Lyceum, takže to tak hrozné nebude).

Dost keců, přejdeme k fotkám! Fotky jsem zachytila, když jsem fotila FM (Family McCalister). Snad se budou líbit:)

LOVE

2. května 2013 v 7:01 | Simmie*
Ahoj :) Sice už dneska není 1.máje, ale i tak vám dnes trochu opožděně přináším jednu fotku z mé hry.. Bohužel je jenom jedna, ale snad se vám bude o to víc líbit ;)

Guardian angel

10. dubna 2013 v 17:01 | Simmie*
Ahojte :) Nejprve bych se vám chtěla omluvit za mou neaktivitu. Stejně jako Niki za dva týdny dělám přijímačky, takže teď o něco omezím svou aktivitu. Poslední dobou nemám na sims vůbec čas, takže možná občas přidám (stejně jako Niki) nějaký článek netýkající se sims.
Teď už ale k tomu hlavnímu. Dneska bych vám chtěla ukázat jednu fotku z mé hry. Pokoušela jsem se o něco "uměleckého" a tohle je výsledek.. Já jsem s fotkou spokojená, protože tohle focení mě stálo fakt dost nervů a abych pravdu řekla mně se fotka doopravdy líbí. Záměrem bylo vytvořit něco tajemného a to se mi myslím povedlo ;) Budu ráda za vaše upřímné názory ;)Pokus o fotomontáž

14. února 2013 v 15:45 | Simmie*
Ahojte :) Tak po dlouhé době tady mám článek opět já.. Jelikož můj notebook je definitivně v ..háji, zůstala alespoň nějaká možnost hrát The sims - a to na počítači mojí sestry. Sice tady má jenom TS2 jen se dvěma dodatkama a možná deseti downloady, ale je to lepší než nic.. :) A tak jsem se rozhodla zveřejnit tady alespoň nějakou moji tvorbu. Nevím, byl to jen takový pokus, ale snad se vám to bude alespoň trošku líbit ;)

Starý pejsek

9. února 2013 v 0:05 | Niki
Čauky:)
Dneska tu pro vás mám pár fotek mého psa v TS3. (bohůžel jsem ho nechtě smazala :/) ale pár fotek zůstalo, a ráda bych se s váma o ně podělila. Jsou to obyčejné fotky ze hry, takže v tom nehledejte nic "úžasného". :)

Myslím, že tohle komentář nepotřebuje, ale prostě mi to příjde roztomilé:D:)

Zimní Festival v TS3

6. února 2013 v 6:24 | Niki
Ahojky :)
Dneska tu mám pro vás pár fotek ze zimního festivalu, myslím že už to každý zná, tak to nijak nemusím popisovat. :) Doufám že se budou líbit. Docela jsem se s níma nadřela. Ono to není zrovna nejlehčí:D

Hoří!

28. ledna 2013 v 6:04 | Niki
Čauky:)
Ano velice originální nadpis, ale když mě opravdu nic nenapadlo lepšího.:D Nicméně, jak asi všeci poznali na fotkách najdete oheň, stalo se to nedávno když jsem hrála a začal mi hořet krb. Naštěstí se nikomu nic nestalo, ale zatím to byl největší požár, který jsem zažila v TS3.

Více fotek C.Č.:

Hidden Springs - screenshots

12. ledna 2013 v 7:01 | Simmie*
Ahoj :) Za poslední dobu jsem vyfotila pár, myslím celkem povedených fotografií a rozhodla jsem se je dát sem na blog.. Všechny fotky jsou z městečka Hidden Springs z různých :) Tohle městečko mám ze všech asi nejradši. Celkově se mi strašně líbí ta krajiny, ty vopodády a ten pohled na hory v dálce... Poslední dobou když jsem hrála za svou rodiny, se mi občas naskytla pěkná scéna a tak jsem ji prostě vyfotila :) Doufám že se vám budou fotky líbit jako mně ;)

Více v C.Č.:

Příprava komixu

7. ledna 2013 v 14:38 | Niki
Ahojky:)
Mám zde pro vás fotky z mé hry, vlastně je to pouze takové oznamko. No, rovnou k věci:). "Love or wager" který už tu měl být dávno, bude uplně jinej, ozhodla jsem se že změním uplně simíky, a taky uplně děj, když jsem si to četla, tak to bylo děs a hrůza, ted to bude lepší:) A navíc s těma teen je to strašně těžké :/. Takže už ho chystám, mám simíky, i vše zařízené a pomalu první díl nafocený, nebude žádný úvodní, protože je prostě nemám rada.:D
A aby jste viděli, že opravdu pracuji:) Vyfotila jsem extra pro vás dvě fotky:). Které zařazuji do Fotek z našich her. Doufám že se vám budou líbit.


Více C.Č.:

Alice

2. ledna 2013 v 2:00 | Qweeerty
Ahoj lidi! Whoa, už je to druhý den v našem novém roce! :D Doufám, že jste si užili Silvestra a že jste do roku 2013 vstoupili pravou nohou ;)
Do nového roku něco nového - u mne konkrétně dodatky TS2 Roční Období a TS2 Šťastnou Cestu! Jsem z nich nadšená, jsou skvělé!
Moje testovací simka byla Alice. Snažila jsem se ji vám vyfotit, ale ona dělala blbiny.
Někdo hold nedospěje! :D

Omlouvám se za příšernou kvalitu (ale to se spraví, budu se hrabat v nastavení grafiky) a za nudné pozadí, ale já hraji TS bez motherlodů a kachingů, takže si bude muset Alice na krásné pokojíčky ještě chvíli počkat. :)

Podzimní festival v TS3

16. prosince 2012 v 13:01 | Simmie*
Čauky :) I když jsem si sama slibovala, že na tento blog budu publikovat jen věci ohledně TS2, teď to poruším.. V poslední době jsem si trojku zamilovala a tak vám tu chci ukázat alespoň nějaké fotky z mé hry - konkrétně z podzimního festivalu ;) Není to nic moc, fotky jsou úplně obyčejné, navíc v dost blbé kvalitě, ale snad se vám i tak budou líbit.. :)

Tohle jsou mí dva simíci - Veronica a Sebastian. Hned ze začátku Podzimního festivalu se rozhodli si proti sobě zasoutěžit v lovení jablek..

Více v C.Č.:

I simsáci mají Vánoce!

15. prosince 2012 v 20:16 | Qweeerty
Moc, moc, moc se omlouvám jak adminkám tak i návštěvníkům za svoji nepřítomnost! Q.Q
Jde o to, že po nemoci, když jsem přiťapkala do školy se na mě začaly valit psané testy a zkoušení, nekonečné dodělávání a... špatné známky. Co na mi na to rodiče řekli si jistě dokážete představit, takže jsem makala jako divá, abych si to všechno vylepšila...
Ale o to nejde!
Po nejnovější aktualizaci v TSF jsem zjistila, že do Simtownu nám spadl... Santa! A teď žije v baráčku s jednou mojí rodinkou!
Děti Santa rád :D
(Ale kde je sníh? Q.Q)
Já se pro dnešek loučím a slibuju, že se moje aktivita vylepší na maximum!

Pokus o umělecké fotky

10. prosince 2012 v 6:05 | Simmie*
Ahoj ;) Tak po dlouhé době tady mám konečně nějakou svoji tvorbu.. Jsou to fotky z mojí hry (TS2), ale tentokrát jsem se pokoušela o něco "uměleckého" :DD No a dopadlo to jak to dopadlo.. Fotky jsou jen 3 ale myslím, že se celkem povedly.. Není to sice nic úžasného, ale dalo mi to dost práce a já jsem spokojená. Snad se budou líbit i vám :)

Více v C.Č.:

Rozlučka se svobodou

9. prosince 2012 v 10:49 | Niki
Ahojky,
Dnes tu mám pro vás menší várků fotek z mé hry, na téma: Rozlučka se svobodou.
Opravdu to nejsou nějaké umělecké fotky, pouze fotky z mé hry, kdy jsem fotila rozlučku ze svobodou. No doufám, že se vám aspoň trochu fotky budou líbit, nejsou sice zas tak moc staré, ale simíci mají už teď mrně:D a jsou konečně manželé...

"Tak idem na to ni?" :D tak, doufám že se bude aspoň trochec líbit:D

Fotka č.1
 
 

Reklama