Downloads - TS3 Store

Balíček Kosmická kosmetika

27. října 2013 v 22:46 | *terr*
S touto kosmetikou inspirovanou samotným kosmem budete působit fascinujícím a zároveň přitažlivým dojmem!

Okřídlená krása
S okřídlenýma barevnýma očima budete vypadat odvážně a zcela nekonvenčně.
Kosmické barvy
Nebojte! Tyhle barevné oční stíny neznamenají, že jste smutní. Jen z vás prostě na všechny strany prýští kosmické barvy.
Čelní výraz
Kdo tvrdí, že make-up se na čele nenosí? Buďte smělí a vyjádřete tímto jedinečným make-upem svoji vlastní osobnost.

Bistro Otevřeno jako obvykle

28. září 2013 v 20:17 | *terr*
Ahojte :D

Moc se omlouvám že dávám článek až teď , ale mě se nějak pokazil počítač a teď se mi nějak záhadně rozjel .
No ale teď k článku v minulém článku (http://our--sims.blog.cz/1309/staveni-meho-noveho-domu-d#komentare) jsem se vás ptala co byste chtěli za články a někteří z vás napsaly Downloands, tak mě napadlo že udělám takový článek. Tenhle se budé týka sice né noviky a možná ji někdo zná a podle názvu jste si všimly že se to bude týkat Bistra Otevřeno jako obvykle . Mě osobně se tohle bistro líbí a tak jsem vám ho chtěla ukázat. :D
Něco o bistru :

Máte pocit, že vaši Simíci si už jídlo neužívají? Je to pro ně tak jednotvárná činnost, že by ji snad radši vynechali? V tom případě je třeba to pořádně rozjet s bistrem Otevřeno jako a dopřát si výrazně opulentní gastronomické zážitky. Smějící se
Doufám že se vám tohle bistro líbí a další článek bude o tom mém novém domě :DStáj pro krávy Denně mléko

12. září 2013 v 13:00 | *terr*
Se stájí pro krávy Denně mléko budete moci dojit krávy tak dlouho, než přijdou domů z... ale to je jedno. Tohle nejsou jen tak ledajaké krávy - dokáží pro vás vytvořit mléko s nejrůznějšími příchutěmi, a když budete mít štěstí, dostanete i milkshake! Mějte se ale na pozoru, protože tyhle krávy jsou chytré a soutěživé. Pokud si s nimi zahrajete piškvorky, nebudou na vás brát žádné ohledy. A rozhodně nemají rády, když se je někdo snaží převrátit na bok!


  • Popadněte kbelík a stoličku a nadojte si nejčerstvější mléko ve městě. Podojte tuto velmi zvláštní krávu, která vám dokáže dát různé druhy mléka, a dokonce i chutný koktejl, pokud vám obyčejné mléko nestačí.
  • Nakrmte krávu její oblíbenou čokoládovou tyčinkou a bude to ještě větší zábava, nebo si vychutnejte zdravý přínos vegetariánské stravy!
  • Jako mistři strategie nebudou mít geniální Simíci hrající si s logikou a dotykem štěstí žádný problém být ve hře piškvorek Chytřejší než obyčejná kráva. Pro roztržité Simíky by bylo nešťastné a pěkná kravina, kdyby hru proti krávě prohráli!
  • Pokuste se krávu naklonit a vytřást z ní mléko! Krávy od přírody patří mezi těžké váhy, takže místo získání Protřepaného a nesmíchaného mléka můžete klidně skončit v blátě s tím, že se vám povalení krávy nezdařilo.Aurora Skies: Zlatá edice - ke stažení zdarma

25. února 2013 v 6:27 | Niki

Ahojky,
přináším vám Nové město Aurora Skies, které si můžete buďto koupit na store, a nebo stáhnout zdarma. :) Je to zlatá edice. Ale mě toto město nějak neuchvátilo, sice jiný styl staveb, ale prostě. :D Asi je to o zvyku. No dost řečí jdeme na to!

Báječná Fiesta! - sada free

15. února 2013 v 7:33 | Niki

Báječná Fiesta!


Zdravím:).
Také se vám líbí sada "Báječná Fiesta" ale nemáte simpointy k tomu abyste si jí koupili? :) Mám pro vás řešení, zde si ji můžete stáhnou zdarma:). Samozdřejmě, koho bude "žrát" seběvědomí a bude si to chtít koupit, v celém článku naleznete i odkaz ke koupi.
Pro více C.Č.!

Svět do TS3 - Vice City

15. ledna 2013 v 6:25 | Simmie*
Ahoj :) Myslím, že většina z vás zná počítačovou hru GTA. Dneska tu pro vás mám Město Vice City do TS3, které úplně přesně kopíruje to z GTA.. Mně osobně GTA moc nebaví, ale tohle město mi přijde opravdu krásné ;)

Více fotek v C.Č.:

Silvestrovský dáreček č.3

31. prosince 2012 v 22:00 | Niki

Odbila desátá večerní hodina, a já jsem zde s dalším dárečkem. Tentokrát zde máte ten největší dárek. Který si můžete stáhnout zadarma:). Je to Kamenná stěna Lezecká výzva.

Dáreček + Download = C.Č.

Silvestrovský dáreček č.2

31. prosince 2012 v 17:00 | Niki

Yes! :) máme tu po 17-té hodině. A je zde další dáreček, který je sice i na Store pořád zadarmo, ale i tak ho tu prostě dávám! :) A najdete ho i na uloz.to. Na Store ho najdete pod návem: Šťastný nový rok 2012 !!!
Dáreček + Download = C.Č.

Silvestrovský dáreček č.1

31. prosince 2012 v 12:00 | Niki
Mám tu tedy pro vás 1.Dáreček a to bude SET ze STORE který můžete na store nalést pod názvem: Šťastný nový rok 2011!

Dárek + Download = C.Č :)

Monte Vista Free

20. prosince 2012 v 16:18 | Niki
Ahojte:), dneska tu pro vás mám nové městečko Monte Vista:). Myslím, že se vám to bude hodit, protože se jinak na TS3 Store, za něho platí, a docela dost, tak kdo nechce utrácet :-D. nebo je líný jako já, a nechce se mu čekat na krabicovku :), zde ho máte. Mě funguje skvěle:). Takže by to mělo bejt O.k :)

Pro další fotky + Down C.Č:

Vánoční dárky - Ke stažení Free

8. prosince 2012 v 9:03 | Niki
Ahojky,
také vás štve, že i když máte RoOb, tak na vánoce nemáte stromeček? :) Mě tedy ano, Naštěstí na STORE je ke stažení zdrama Vánoční sada.:) Já si ji stáhla, a je naprosto úžasná, tudíš ji vám i zde.! :) A pozor. Na Store je to pouze pro registrované, kdo není registrovaný může si to stáhnout z uloz.to


Co najdeme v sadě:

Download - STORE

Download - ULOZ.TO

Hidden Springs ke stažení

4. prosince 2012 v 17:36 | Simmie*
Ahoj :) Dneska tu pro vás mám jeden svět ze store, ale zadarmo.. A jsou to Hidden springs neboli Horské lázně :)
Já osobně mám tohle městečko hodně ráda, už jen kvůli těm úžasným budovám a novým věcem které do hry přináší.. A celkově všechna ta krajina okolo je prostě nádherná.. Ale každý na to může mít jiný názor, takže posuďte sami ;)

Více fotek + DOWNLOAD v C.Č.:

Hráškostříl ke stažení !

12. října 2012 v 14:03 | Niki
Čauky:), omlouvám se spoluadminkám (myslím že vědí proč, kdyby ne tak tento článek).
Ale chtěla jsem rychlo šoupnout ten hráškostříl ! :) Takže nevím co k tomu napsat. POuze vám dám zde obrázek a Download.

Takže co je to hráškostříl? Možná to někdo neví, tak to řeknu tak zrychleně:D, je to součást Obludária, tedy té limitované edice, kde je "zombie vs. plants". A co dělá hráškostříl? Zombíky uspáva, nebo zabíjí :D prostě to zneškodňuje Zombíe. No tak doufám, že jsem to trochu přiblížila. :)
Obrázek:

Download


A jdu zapnout sims, a udělát něco s tím komixem.! :) A taky trochu s zahrát, uvidím, ale určo mám v plánu se popohnout s tím komixem :**

Slunečné Pobřeží - ke stažení Free

27. září 2012 v 9:12 | Niki

Ahojky :),
Sice tohle neni mnou vytvořený Down, ale bude v teto rubrice "ostatni". Takže, už dávno jsem našla (né dávno ale nějaký ten pátek uplynul) a našla jsem ke stažení Zdarma Slunečné Pobřeží. Vyzkoušela jsem to ale nedávno. A funguje to skvěle. :)
Jsou tam i ostatní věci k místečku jako např.: Masérský stul atp.


Pro další obrázky a Download C.Č.:
 
 

Reklama