Aktuality

Plány na měsíc: Prosinec

2. prosince 2012 v 12:31

Nový projekt + menší info

18. listopadu 2012 v 16:53 | Simmie*
Ahoj.. Po dlouhé době mého nicnedělání jsem se odhodlala k něčemu, co bych mohla nazvat "projektem".. :) Prozatím vám ale jenom řeknu, že se bude jednat o něco z hlediska architektury v the sims - takže takové stavění baráčků.. Ale už ve středu napíšu článek oficiální představení mého projektu kde se dozvíte o co přesně půjde a jak to bude fungovat.. Na to si ale musíte ještě počkat ;)*

+ konečně mám TS3! Měla jsem ho už delší dobu nainstalované, ale nebyla jsem schopná najít funkční crack.. A dneska se Niki povedlo mi hru zprovoznit.. :) Určitě se ale nechystám úplně přejít na trojku, teď budu hrát TS2 i TS3. Ale veškeré komixy, downloady atd. budou jenom z The sims 2!
I když musím uznat že trojka je v mnohém lepší, pořád mám dvojku ráda a nechystám se ji mazat nebo tak něco..Všechno do sebe zapadá

10. listopadu 2012 v 23:29 | Niki
Zdárec! :)
Dneska jsem se rozhodla, že asi chvíli budu ponocovat. Proč? :.) sama nevím, nechce se mi spát, dnešní den nebyl některak pěknej :). A jelikož jsem v posteli a čekám kdy se mi dostahuje film, mě dojde, že jsem tu dneska nic nepřidala !


Jinak jsem si nechtě smazla nadpřirozenou rodinku.. :/ takže mám novou, kde mám vílu a normálního člověka ( u kterého testuju nové povolání a to je HASIČ) zatím jsem nadmíru spokojená. :)

Málem bych zapoměla, měla jsem nachystanej tutoriál jak na "image cd" jenomže mi blbne YT, takže hádám že během týdne příštího sem dám ten tutoš, a také ten nultý díl komixu. Kterej mám hotovej:D
Jinak příští týden už mnoha z nás (nebo aspoň část z nás) bude pařit roční období. No já se nehorázně těším. To bude masoo, ještě k tomu, když u nás v Opavě se 15.listopadu otevírá novej obchoďák :)) ♥

Už toho nějak moc píšu, nebojte už končím xD.

Ještě bych chtěla podotknout, že ti kteří nestihli producenstké video, které bylo 8.11. 2012. Zde je záznam :)

Záznam producentského videa


+ překvápko: chystáme volné dessigny. Myslím že do konce roku toho tu bude mnoho. A o tom paření příští týden vám říkala Simmie*, takže to je asi konec tohoto zdlouhavého článku. Budete fakt velice prestižní, když to přečtete celé. Tak se všeci mějte:)

Setkání komunity The sims 3

6. listopadu 2012 v 18:50 | Simmie*

Ahoj :) Včera odpoledne nám na náš blogový email přišlo něco, co mně a Niki opravdu potěšilo.. Nechci aby to vyznělo nějaké vychloubání, jen se o to chci s vámi podělit. ;) Zkrátka nám na email přišlo pozvání od českého zastoupení EA na setkání komunity TS3 v Praze :) Co já vím, možná i vám chodí podobné emaily, ale u nás je to premiéra a jsme z ní nadšené! Už jenom proto, že náš blog existuje teprve od letošního srpna a MY patříme mezi jejich nejoblíbenější blogery, jak sami napsali..
To horší na tom ale je, že Já i Niki jsme z druhé strany republiky a do Prahy se zřejmě nedostaneme :D Ale my jsme rády i za to, že se nám takhle ozvaly. No.. možná to prožívám až moc, ale jsem fakt šťastná :DD

Každopádně se omlouvám za tento nudný článek, ale prostě jsem vám to musela říct ;)
Mějte se hezky :)*

Vyhodnocení Kontroly Affs

3. listopadu 2012 v 10:26

Ti co zůstavají:

Blogy o sims:

Ostatní blogy

Pozastavené (asi)

Ty které se nezapsali

- ještě se můžou pořád zapsat. :) a budu ráda, pokad se zapíšete :)

P.S pokud se chcete zapsat, do komentářů :P:)

Pozvánka na Halloweenskou párty

22. října 2012 v 15:18 | Simmie*

Ahoj :) Dneska je 22.10. což znamená, že už příští týden bude Halloween. A my bychom vás rády pozvaly na naši Halloweenskou párty, která bude ve středu 31.10.2012 od 13:30 do 21:00. Můžete se těšit na plno soutěží, downloadů a na skvělé výhry! ;) Budeme se na vás těšit.. :)

Kontrola Sb/ Affs/ V.I.P

17. října 2012 v 18:35 | Niki
Čauky! :), takže konečně tu je kontrola Affs. :) Takže pokud chcete být nadále našima Affs/ Sb/ V.I.P, nebo ještě jste nebyli a chcete "začít" být naše affs. Napište do komentářů! (Je to i pro ty, kteří jsou naše Affs, a chtějí být Affs nadále) !


Do komentářů:
1. Přezdívka
2. Blog
3. Byl/a jsi už naše affs?

Takže, to je všechno zatím!:) kdo se nezapíše je automaticky mazán (kromě pozastavených blogů).

Zapsat se můžete do 31.října 2012! :)

Menší info od Simmie*

16. října 2012 v 21:11 | Simmie*
Ahojte ;) Předem se vám omlouvám za tenhle nudný a krátký článek, ale nějak teď nestíhám kvůli přípravě Halloweenské párty...

Halloweenská párty
Když už je řeč o naší Halloweenské párty, je celkem logické, že tu bude 31.řijna - tedy na Halloween.. Já i Niki na tom teď pracujeme a já osobně si myslím, že se máte na co těšit! Ale tím co vás čeká, se už nechejte překvapit ;)*

Miss sims 2012
V Miss sims jsem soutěžícím odeslala zadání 1.kola a teď čekám na jejich fotky. Čas mají ještě nějakých 5 dní a byla bych ráda, kdyby tady mohlo být 1.kolo do konce řijna. Uvidím ale podle soutěžících.. ;)

Komix
S mým komixem je to horší.. Měl tady být už hooooodně dávno, ale měla jsem s ním takový problém... Vlastně to není ani moje chyba, protože to byla moje sestřička, kdo mi smazal celou komixovou rodinku i s barákem.. Ale co už ;) Začínám tedy odznova a doufám že se mi to brzo povede nafotit..

A to je tak všechno.. Tak se mějte a předem vám přeju dobrou noc ;)

Plány na měsíc: Říjen

1. října 2012 v 7:07
Protože, je 1.října, máme zde další plány na měsíc Říjen. Doufám, že si je přečtete, opravdu makáme, a snažíme se vše uskutečnit. :)
Více C.Č.:

Plány na měsíc: Září

1. září 2012 v 12:26
Čauky lidi. Víte co je dneska? 1.Září! A to znamená co? Že máme pro vás přichystné plány na co se můžete těšit v měsíci Září! :) ANo víme, je tu tedkom plno plánu, nebo spíše bylo od Niki. Ale tomu je konec, Nejhlavnější plány, Budou v tomto článku. Plány na měsíc... budou každý měsíc. :D Tak jenom abyste věděli.
A teď, pokud chcete vědět víc, co vás u nás čeká → Klik C.Č !

Nový vzhled - autumn 2012

31. srpna 2012 v 21:19 | Niki
Ahojky :), Takže jelikož už za pár hodin bude 1.Září a září je podzimní měsíc, rozhodla jsem se, že dám tedy nový vzhled blogu. Nevím jak se vám líbí, ale podle mě vypadá mnohem lépe než ten minulý. Dala jsem si s ním vcelku dost práce, takže doufám, že se líbí.
Je takový tmavý smutný... Ano je to schválně. Proč? protože tohle je podzim :). A taky začíná škola, a prostě už slunce nehřeje tak moc jako v létě. Prostě takový obyčejný podzimní Dessign, ale jsem spokojená. Doufám, že budete spokojeni i vy. :)

Náhled:

A také myslím, že konečně nepřehlédnete reklamy, tak vzkazy atd PROSÍM pište tam! :)
Tak co? Jaký je váš názor na tento Dessign? Prosím, ráda bych viděla v komentářích upřímnost :)

Co takhle si přečíst trochu infa?

26. srpna 2012 v 13:46 | Niki
Čauky :),
Přináším vám pár informací, které se jistě budou hodit. :)
Najdete zde informace o: Soutěžích (SONF, SPSD), GamePlay, Komixu atd.


Více v C.Č.:

Nová adminka - Simmie*

23. srpna 2012 v 22:14 | Simmie*
Ahoj :) Já jsem Simmie*, nová adminka na tomto blogu. Možná si mně někteří budete pamatovat z blogu our--sims2, kde jsem byla adminkou, ale na tento blog se přidávám až o něco později.. Potřebovala jsem se vzpamatovat z toho, co se nám s blogem stalo... Na předchozím blogu jsem ( našteští ) neměla rozjetou žádnou soutěž, seriál nebo komix, ale chystala jsem se k tomu, takže snad se mi to v nejbližší době podaří tady :) Každopádně obdivuju Niki jak se jí to tady podařilo tak rychle dát do kupy a kolik tu toho už stihla sama udělat.. No, tak doufám že i moje články vás budou bavit ;)*

Co plánuji?

16. srpna 2012 v 11:39 | Niki
Čauky, zde vám napíšu co se bude ještě koncem srpna zde dít, nebo co bych chtěla aby se tu dělo, nebo lépe řečeno co mám v plánu. takže jdeme na to !:)


Více v C.Č:

Otázka pro vás a i pro SA :)

11. srpna 2012 v 21:09 | Niki
Ahojte, chtěla bych se vás zeptat na jednu věc, blog se kterého stěhuji tady ty články (sice pomalu ale jistě:D), byl pouze pro TS2. No jenomže, já mám konečně novou ramku v počítači a TS3 hraji uz tedkom jenom podleních pár dní. Mám stáhlé: showtime a pets. ANo, mám to stáhle, páč opravdu pohuzel na toto prachy nemame. A co jako? ..
Ale to je jedno :), chtěla jsem se zeptat, jestli by nevadilo vám a i SA (spoluadminkam) kdybych sem někdy přidala ja xichtíky atd z TS3. Protože mě to strašně začíná bavit, je to boží! :)
Prosím řekněte mi svůj názor, nebo spíš napište :D do komentářů. Děkuji

edit.: uz mám i Hrátky osudu :)
Vaše Niki :**

Přesun blogu

8. srpna 2012 v 9:18 | Niki
Ahojte, to jsem já, Niki, Adminka tohoto blogu (samozdřejmě nejsem jediná, je tu Simmie*,Qweeerty), bohužel se stala taková jedno hodně špatná situace. A mužu vlastně za to já. Chci vám napsat článek, co vám přiblíží co se bude dít. Takže, co se bude dít? Obnovovat. Ano Obnovovat. Omlouvám se spoluadminkám. Ale aspon tohle nám ukáže že jsem OS2 Team! Podle mého jsme měli blog opravdu hodně dobrý, a bude dobrý furt, chce to to nějakou chvilku, vydržet. A bude to brzo jako dřív, ba i to bude ještě lepší. Tedy doufám..
Upřímě, když jsem se to dozvěděla, vybuchla jsem, opravdu jsem pi*ovala. A to ještě nejsem zas tak sprosta. Opravdu mě to pěkně nasralo a koho ne? Ještě by mě však zajímalo proč to ti lidé dělaj. Asi jim to dělá dobře, či já vím..
Takže všechno od začátku, obnova + přesun blogu na tento.

A jak to bude teďko se vším co na blogu bylo?

Soutěže: Všechyn budou pozastavené, ikonky na blog dám, ale nepujde na ně prostě kliknout. Takže pozastavuji Všechny soutěže. → SPSD, SONF
Rozcestníky: zpraví se, vylepší, udělají
Downloady: dají se zpět :), bude to ale chvíli trvat
Články: To bude chtít trochu času. Ale jistě se za nějakou tu dobu, zase naplní náš blog.

Tak to je asi vše, kdyžtak dotazy pište do komentářů. Já vám je prostřednictvím tohoto článku zodpovím.

Ještě prosím aby si nás Aff/Sb/V.i.p smazali jako our--sims2, a přidali jak our--sims

Děkujeme! :) OS Team
 
 

Reklama