Aktuality

Co chystám do Vánoc?

15. listopadu 2013 v 6:23 | Niki

Po strašně dlouhé době vás zdravím!
To, že jsem tu nebyla mělo a má své důvody. Nestíhám, škola, k tomu kluk. Snad si to dokážete představit. Ovšem nemám ani čas hrát sims, ale někdy se to dá do toho deního programu zařadit a já se o to plně snažím. Nechci aby to tu stálo, nechci uz nabírat adminky a navíc mi příjde, že už blog nemá své kouzlo, když tu Simmie není.
Ještě si pamatuji, jak jsme to plánovali, co tu všechno bude a všechno..., ale je konec. S bláznivým snem o blogu s kamarádstvím.
Pozor, jsem tu ještě já a ostatní adminky a budu se snažit aby se vám to zde líbilo:) Takže co mám v plánu?

1. Design - i když prostě nebyl podzimní, zímní/vánoční tu nesmí chybět.
2. Vánoční soutěž - snad se někdo přihlásí!:) Půjde o obyčejnou soutěž s fotkami v The Sims:)
3. Downloady - určitě zde přidám nějaký ten download.
4. Fotky ze hry
5. Možná nějaké info ze světa Sims :)

Budu se snažit tu dát tak minimálně 2 články týdně. Snad se mi to podaří:) Je tu docela mrtvo.. tak se zatím mějte hezky a užívejte si posledních dnů podzimu.

Simmie se loučí :*

4. října 2013 v 22:40 | Simmie*

Ahojte :)) Jakpak se máte ? Já osobně super.. První měsíc na střední mám za sebou a jsem nadmíru spokojená :) Ale teď už k dnešnímu článku.. Bude o něco jinčí než ty ostatní..

Zkrátka bych se s vámi ráda rozloučila, protože odcházím z tohodle blogu :)

Jako já nejsem moc na takové ty slohovky, taky kdo to pak má číst, že jo, zvlášť když pak z toho ani nejde pochopit, proč a jestli vůbec daná osoba odchází z blogu..
A jaký je důvod ? Zkrátka už mě to tu poslední dobou nějak nebavilo, přišlo mi to tady už víc jako povinnost než koníček, když se jedna adminka povyšuje nad ostatní.. Možná je to jen moje chyba a můj problém že to tak beru, ale každopádně tomuhle blogu přeju jen to nejlepší. Mám ho ráda, budu sem na něj chodit, budu na něj vzpomínat v dobrém :)
Jen ještě nevím jak to bude s mou blogovou budoucností.. Teď nic v plánu nemám, možná si za nějaký čas založím svůj vlastní blog, tumblr, flickr nebo něco, kde bych mohla sdílet svou tvorbu.. Jen tady mě už určitě neuvidíte, jelikož jistá adminka mě po přečtení tohodle článku bude nesnášet ještě víc než doteď a to že změní heslo bude jen to nejmenší :)) Ale to je jedno..

No a kdyby se přeci jen našel někdo, kdo by si se mnou chtěl třeba jen tak pokecat, nechť napíše na můj Facebook nebo email: v.cechova@klikni.cz :)

Tak se mějte krásně a pozdravujte svoje simíky ;) Mám vás ráda :*

Midnight Hollow

15. září 2013 v 16:15 | Alča

Midnight HollowProzkoumejte místo, kde stačí, že budete sami sebou. Pod potemnělou oblohou Midnight Hollow zazáří jeho obyvatelé. Exentričtí místní přijali za své sto let staré viktoriánské město. Jaký život si užijete ve městě, ve kterém na prvním místě stojí kreativita a individualismus?

Stanete se majiteli umělecké galerie a vnesete do města kulturu? Nebo založíte obchod s klasickým nábytkem, aby si Simíci mohli trochu vylepšit své domy? Co třeba autosalon s nejnovějšími žihadly? Obchodních příležitostí je tu neomezené množství!

Líbí se vám?

Koupíte si ho?


THE SIMS 4

15. srpna 2013 v 18:22 | *terr*
Ahojte :)
Je to asi měsíc dozadu co Maxis a Electronic Arts oznámily že the sims 4 bude v roce 2014. The sims 4 v sobě bude mít vše, co tvoří podstatu existenci simíků. Můžeš se v této offline hře těšit na setkání s velmi působivými, originálními a okouzlujícími postavy simíku. The sims 4 tě bude motivovat k přispůsobování tvých herních světů pomocí nových ovladatelných nástrojů a současně ti nabídnou velmi snadné způsoby sdílení tvých výtvoru s přáteli a jínými hráči.

TS4-723x250-cz.jpg
nějaké zajímavosti o the sims obecně :
♥ vnikla podílením miliony kreativních členu
♥ the sims (jako 1,2 a 3 ne ta 4) už mají 150 milionů kopií
♥ mají 30 milionů fanoušku, kteří sdílí informace po síti
Děkuju za přečtení :D

Pozdrav z prázdnin

12. srpna 2013 v 21:36 | Niki
Ahoj!
Páni, docela dlouho jsem tu nebyla. Asi jste si všimli... Nojo, bylo krásné tropické počasí a já si užívala prázdnin, chodila na koupáky a byla se svým přítelem.:) Nemohu uvěřit, že už je skoro polovina srpna! Strašně to letí... Za chvíli budou prázdniny fuč:(. Většina, co se těší na své kamarády to maj fajn, ale když se jde na novou školu (střední) jsou to trochu nervy :D (aspoň pro mě).

Jinak dneska jsem konečně po dlouhé době si zahrála sims:). Neměla jsem náladu a raději jsem se dívala na Gossip Girl <3 ten seríal miluju, asi u žádného seriálu jsem nebyla tak zažraná do těch vztahů tam:D! Ale už jsem u 5 série:( a pak 6 a konec. Asi to nepřežiju :X
Navíc jsem si ještě naplánovala docela hodně uklidu v mém pokoji, takže toho je celkem hodně... škoda, že mě to napadlo až teď v Srpnu:D
Tak se mějte pěkně, mám nějaké články rozepsané tak se budu snažit je dopsat. Zatím užívejte prázdnin!:)

Pojďme surfovat

11. srpna 2013 v 11:08 | *terr*

Ahojte :)

Jste připraveni stát se nejlepším surfařem široko daleko a naučit se triky jako drsná otočka nebo stoj na rukou. Tak tohle vám přináší novinka v the sims obchodě.
POZOR :V oceánech na jezerech si dávejte pozor na divoké lachtany! Klidně by na vás mohli zaútočit a zničit vám prkno. Ale poté si prkno mužete hrdě vystavi aby jste měli vspomínmku na tento nezapomenutelný okamžik.

Věnujte čas tréninku, aby se váš Simík mohl pokusit o základní triky na jednoduchých vlnách. Jakmile se j stanete mistry, budete moci jezdit na větších vlnách a předvádět nejrůznější triky .

Bohuže tenhle balíček není teď k mání tady máte na nej odkaz: http://store.thesims3.com/productDetail.html?productId=OFB-SIM3:68066&categoryId=13062Jsem zpátky! :)

5. srpna 2013 v 6:12 | Simmie*

Ahoj :) Tak jsem zase tady po 14-ti dnech dovolené v Chorvatsku.. Než začnu vyprávět jak jsem se měla super, chtěla bych se omluvit spoluadminkám, ale i vám, čtenářům našeho blogu, že jsem vám o svém odjezdu ani neřekla. Sice jsem s sebou měla notebook, ale větší problém byl s internetem. Už nějak 17.července jsme odjeli k babi na Jižní moravu , odkud jsem měla v plánu vám oznámit, že jedu pryč a taky ještě přednastavit pár článků na dobu, co tady nebudu. Ovšem tam zrovna měli nějaký problém s wifinou, takže jsem se nemohla připojit k internetu. Myslím si a hlavně doufám že mě za to neukamenujete, protože to byla dovolená a já se nechtěla stresovat kvůli pár článkům, které jsem nepřidala.. :D Ale co už..

Jinak v Chorvatsku bylo super. Letos to bylo naposledy co jsem jela s našima k moři, ale i tak to bylo fajn. Bydleli jsme na dvou místech - první týden na takovém malém ostrově naproti Splitu a druhý týden v městečku jménem Marina. Ale.. vezměme to popořádku..
První den jsme přijeli autem do Splitu a jediný možný způsob jak se dostat na ostrov byl trajektem. Podrobnosti už jsem radši zapomněla, jen vím jak mně hrozně bolela hlava z toho slunka, před kterým se nebylo kde schovat a celou cestu jsem čekala, kdy přes palubu vrhnu šavli. První týden proběhl v pohodě, bydleli jsme v celkem pěkném apartmánu, měli jsme svou vlastní pláž, vedle bydleli krásní Angličani, každý večer jsme chodili do luxusní restaurace kde jsme potkávali pěkné Němce, všechno bylo prostě fajn :D
V Marině to bylo možná ještě o něco lepší. Díkybohu už to bylo na pevnině, kousek odtud bylo nádherné město Trogir kam jsme vždycky v podvečer jezdili. Město samo o sobě bylo dost hezké, byla tam spousta malých úzkých uliček kde jsme se věčně ztráceli a těch hezkých kluků... :P Jednu noc byla dokonce bouřka, což jsem u moře ještě nezažila a na to že se bouřek obyvkle bojím, tohle bylo takové.. zvláštně hezké. Na pláži už sice bylo víc lidí, všude samý Polák, ale jinak taky fajn.

No, snažila jsem se to v rychlosti shrnout abych se moc nerozepisovala, protože se znám a nevzešlo by z toho nic dobrého. Fotky bohužel ještě nemám, možná že je někdy v budoucnu zveřejním i na blogu :)

• Co Vy, jezdíte na dovolenou ?

The sims 3 do budoucnosti

3. srpna 2013 v 11:41 | *terr*
Nažhavte časový portál a vyšlete svého simíka do nového světa s názvem budoucnost. Seznamte se s technologií duboucnosti a vznášedly. Mužete si vytvořit svého vlastního robota neboli plumbota a poté ho naprogramute nejruznejšímy čipy, které rozhodují o jejich chování. Cestovat do tzv. budoucnosti mužete kdy se vám zachce a sledujte jaký vliv mají naše činy v minulosti na budoucnost a zpusob života simíka.
Dodatek výde 24.října.

nová adminka *terr*

30. července 2013 v 18:44 | *terr*
Ahojte :) já jsem vaše nová adminka. Budu se podepisovat *terr*. the sims hra ji od jedničky ne od doby co vyšla, ale +- 2,3 roky po tom co vyšla. No ja vim že tenhle blog už se jednou tzv. rozpadl, tak se budu snažit aby se zase nerospadl. Ještě bych chtela podekovat Niky že mě mezy sebe vzaly.
ahoj budu se těšit u dalšího článku :D

Nějaké fotky s mé hry

Úplné vyčištění SB + náběr

15. července 2013 v 17:22

Jelikož mám opět zmatek v SB a nemám nějak čas je vyhodnocovat (kdo jak často komentuje atd.), proto jsem se rozhodla, že všechyn úplně smažu, a ti co se zde pod článek zapíšou si je přidáme. Chci jen podotknou, že i když se zapisujete do SB, tak budete na našem blogu pod ikonkou V.I.P

Pokud se chceš zapsat:
1. Přezdívka všech na blogu
2. Blog
3. Souhlasíš s pravidly?


Budu se snažit každý den kolem desáté hodiny ranní výpis doplnit. Výpis naleznete ZDE
 • Navíc mám pro vás tip! (Pro ty, které to neznají). Já mám většinu blogů ještě navíc na Bloglovin.com Podle mě je to skvělý pomocník, také díky němu shlédnu všechny komentáře i když někdo okomentuje něco staršího! :) Dávám vám zde ikonku od tohoto skvělého "portálu" a můžete se těšit na článek věnovaný tomuto.:)

Přeinstalace..

5. července 2013 v 11:48 | Niki
Čauky:)
Jak se máte? já už celkem dobře, ale měla jsem pokaženou hru, takže jsem jí musela celou přeinstalovat. Hrůůza.... Nejdříve mi nešel nainstalovat tropický ráj a pak mi ani nešla hra spustit a hned jak se hra začla spouštět tak to spadlo. Mimochodem jsem ten Tropický ráj měla půjčený od Frankie, a snad čtyřikrát jsem to stahovala s originu dohromady... no hrůza a ještě když si vezmete že mám strašně pomalý internet, takže to bylo vždy cca 3 hodiny ( 150kb/s ), pak jsem se nasrala a přeinstalovala + ještě stahování aktualizace. Už to mám prakticky přeinstalované za což jsem ráda, protože to je otravná nebaví mě to.

Hrůůza, jak čas letí....

29. června 2013 v 8:16 | Niki
Zdravím vás zlatíčka,
Jak vidíte, zase po nějaké době píšu. Teď toho bylo celkem dost i když učení s tím nemá nic společného. Chtěla bych se s váma ale poděli o seznam, co bych chtěla na blogu udělat. A budu doufat, že to splním, protože poslední dobou jsem strašně zlenivěla. Navíc minulý týden ještě jsem byla na výletě a vzpamatovávala jsem se z něho až do úterka.:D Ale teď se cítím fit a prtože nikam zatím o prázdninách nejedu, budu mít času habaděj (snad).

 1. Poslat fotky Simmie* do Miss Sims (už to mám v plánu udělat za pár minut)
 2. Vyhodnotit jarní tématickou soutěž (Budu se moc snažit, už to zde mělo být dávno)
 3. Vybrat už někoho z konkurzu:)
 4. Family McCalister (budu se snažit se s ní trochu posunout o kus dál))
 5. Možná bublinovky a menší soutěže
 6. Novinky ze světa sims
 7. Fotky na téma + fotky ze hry (pokud se dokopu hrát)
 8. My Photography
Není toho moc, ale je to to, co mě zrovna napadlo co bych měla udělat.. :) Takže, snad se budete těšit... :)
Jinak vám přeji krásné prázdniny!! :) (Já je mám už od středy xDD)

Strašně se omlouvám ale potřebuji aby jste do komentářů napsali čí je která fotka, protože se mi stratily fotky podepsané, a já opravdu nevím čí je co.. prosím tady : http://our--sims.blog.cz/1305/tematicka-soutez-jaro-2013-hlasujeme

Náběr adminek

26. května 2013 v 10:41 | Niki

Jak jste si mohli všeci všimnout, ve volitelném horním boxu, je dát dotazník k vyplnění, pokud by jste měli někdo zájem stát se součástí týmu Our--sims. Jistě, si musíte říkat "Ony se nebojí že jim někdo smaže blog?", Ano bojíme, ale proto máme určitý plán, a získat členství v našem týmu nebude pouze o tom vyplnit dotazník.

Proč přijímací řízení?
Zní to trochu divně, ale půjde o to, že bude několik kroků k týmu. Nebude to jen tak jednoduché, ale ani těžké. Protože samotným dotazníkem nebude vše vyřízeno. Ještě bude potřeba znát vaší tvorbu, nějaký článek, podle kterého usoudíme, zda budete v našem týmu nebo ne.

Části:
1. Dotaznik
2. Článek
3. Tvorba
4. Fotky z osobní hry - max 3


Bojíme se, ale budeme se snažit vybírat co nejpečlivěji, abychom zamezili smazání blogu a podobně. (Pokud se vůbec někdo přihlásí.)

Opět problém..

25. května 2013 v 6:24 | Simmie*

Ahoj :) Jakpak se máte? Jak už jste možná vypozorovali z mé neaktivity a třeba i z nadpisu tohoto článku, opět se mi přihodilo něco nepěkného s mým simsem. Vlastně se pokazil celý sestřin počítač, na kterém jsem v poslední době hrála sims a ještě k tomu měla uloženou všechnu svou tvorbu..
Možná si pamatujete, že jsem v lednu přišla o svůj notebook a teď i tohle. Doma teď máme sice ještě jeden funkčí počítač, ale ten je od rodičů a já se sem dostanu jen málokdy..
Popravdě teď vážně nevím co budu dělat.. Tím myslím hlavně blog, protože jediné články, které teď můžu přidávat jsou maximálně nějaké hodnocení komixů, downloady, obrázky z flickru apod.
Vlastně se snažím nepřemýšlet moc pesimisticky, ale moc hezky to vážně nevidím.. Ale ještě uvidím co bude, třeba se počítač opraví a budu moct pokračovat ve své tvorbě.. Každopdně vám dám určitě vědět ;) Zatím se mějte a užijte si víkend ;)

Informační článek 0.1

12. května 2013 v 15:15 | Niki
Ahojky
Přináším vám spíše takový informační článek. Budu se snažit to co nejvíce skrátit.
 1. Obíhání - strašně se omlouvám, ale jak jste si všimli, nestíhám. Takže budu obíhat méně častěji, snad mi Simmie* pomůže, protože sama to obíhání opravdu nestíhám.. :/
 2. Family McCalister - snažím se dát si do notasu povolání snů, a nahradit stažené věci. Takže by další díl mohl být už příští týden. Moc písemek mě nečeká. A já věřím že to stihnu:D
 3. Simka ke stažení - konečně jsem se odhodlala si stahnout pár póz takže se také můžete pomalinku začít těšit na siminku, ovšem bude to moje první. Takže nic užasného nečekejte.:D
 4. Jinak jsem stratila své "logo" na fotky, takže jsem udělala nové. Snažila jsem se ať je podobné. (viz. obrázek pod textem). Co myslíte?

Kdo ještě nehlasoval v jarní tématické soutěži. Prosím hlasujte zde!

P.S Tato fotká je první, co je focená v TS na noťasu. Jde poznat rozdíl??

Plány na květen od Simmie*

27. dubna 2013 v 15:07 | Simmie*

Ahoj :) Po dlooooouhé době neaktivity se k vám opět vracím a dneska vám přináším nějaké informace o tom, co chystám na květen.. Takže doufejme že vás tímto nudným článkem neunudím k smrti a v příštím měsíci budete moci očekávat o něco zábavnější články ;)
Více v C.Č.:

Tématické Soutěž: Jaro 2013 - Nemám ještě fotky..

17. dubna 2013 v 17:51 | Niki

Ahojky:)
Takže, začneme tím, že Soutěž.propukne 1.Máje ♥ .:) Ale do té doby bych ještě chtěla požádat soutěžící (Ty co se zapsali) o fotky. Protože mi ještě všichni neposlali fotku, respektivě pouze 4. :)
V následujícím seznamu zjistítě zda aší tvorbu mám (Odškrtlé) :)
*Ness*
Simík
§iminka
Pett
Desireé Lydon
jana-janishka
Minnie
Gigi
Luci
Týna and horses
Prosím, pošlete fotky do 28. dubna 2013 :) Děkuji
Od koho mi příjde fotka, toho v seznamu odškrtnu, zatím ty co jsem dostala se mi moc líbí:). A těším se na další!:)

Návrh...

20. března 2013 v 15:29 | Niki
Ahojte všeci.
Mám pro vás otázku, návrh. Jde o to, že poslední dobou se starám hlavně o blog já :). To mi nějak nevadí. Ale jde o to, že kromě sims já plno dalších koníčků. Navíc jsem si koupila foták, a ráda bych uveřejnovala fotky, takže. chtěla bych vědět jestli by vá nevadilo, kdyby tento blog nadále nebyl POUZE o sims, určitě to každý znáte, že vždy na sims není čas. Samozdřejmě, že furt tu bude sims, ale také bych ráda psala články i o dalších věcech co mě zajímají.
Chci znát váš názor zda by vám to nevadilo.... Už jsem přemýšlela vytvořit druhý blog, ale nechce se mi měnit, a být na dvou blogů. A rozhodně nechci končit s tímto, takže vás žádám čistě o váš názor.

- nebudeme se vyjadřovat-
Fotku neřešte, nevěděla jsem co tu dát, a ze simsu teď nic zvláštního nemám :D:).

Co chystá Niki na Březen 2013?

5. března 2013 v 6:56 | Niki
Na fotce ↑ nějaká zabugovaná babička, nebo co :D:/
Zdravím vás! :)
Ráda bych se s vámi podělila o pár mých plánů na měsíc Březen:).

Nový náběr SB

25. ledna 2013 v 6:00 | Niki

Ahojte,
jelikož mnoho SBéček tu vůbec nechodí, a ani nejsou aktivní, a já už prostě v tom mám bordel:D. Proto jsem se rozhodla, že všechny smažu a budeme nabírat nové. K tomu, ještě zde přibydou naše OB (oblíbené blogy). Na které rády chodíme i když nejsme spřátelení.

Takže, kdo by chtěl být našé SB (V.I.P) tak se prosím zapište. do komentářů.
 • 1. Blog
 • 2. Kolikrát týdně budeš obíhat?
 • 3. Souhlasíš s pravidly?

Pravidla blogu

Seznam SB a OB naleznete ZDE

Pravidla blogu

24. ledna 2013 v 19:07 | Niki

SB / V.I.P

 • obíháme 2-3x týdně všechna V.I.P (i ty které u nás nekomentují)
 • Ovšem každý zanechaný komentář = naše další návštěva tvého blogu. Chci říct to tak, že Ostatní budeme jenom 2-3x týdně, ovšem ti co jsou aktivní i na našem blogu budeme aktivní i my.:)
 • Do reklam jsou poviní psát své reklamy i SB. Prostě v tomhle žádné zohlednění.:)

OSTATNÍ

 • Když zanecháš u nás komentář, snažííme se ihned navštívit i tvůj blog a nějakej komentář zanechat.:)
 • Reklamy pouze do reklam
 • Spamy jsou smazány (ovšem né, když se někdo chce někam přihlásit a jeho komentář bude blogem vyhodnocen jako spam.)
 • Opakované spamy (opakované reklamy mimo reklamy) → zablokování IP adresy [pro odblokování piš na: our.simsS@seznam.cz]
 • Zákaz kopírování fotek, článků!
Doufám, že všeci s nima souhlasí ( a když nesouhlasíte tak máte smůlu) a budou je dodržovat.:)

Krátké oznámení

21. ledna 2013 v 16:33 | Simmie*
Zdravím :) Na dnešek nepřináším zrovna pozitivní zprávy.. Zkrátka se mi pokazil notebook. Vážně netuším čím to může být, ale každopádně jsem tam měla uložené TS2 i TS3, ale taky všechno svoji tvorbu a fotky ze hry. No, nevím jak to s ním bude, protože jsem ho měla jen dva roky a myslím si, že to ještě není doba, kdy by měl umřít :) Teď asi půjde do opravny a pak se uvidí. Jenomže protože tam mám všechno uložené, asi budu muset nějak omezit svou tvorbu na blogu. Nejspíš jen budu přidávat různé věci z internetu anebo věci, které se netýkají sims. V každém případě ale na blogu zůstanu ;) To je asi tak všechno co jsem vám chtěla říct, mějte se fajn :)*

Silvestrovský dáreček - Konec

31. prosince 2012 v 23:45 | Niki
No za pár minut skončí tento rok. Takže já se s váma loučím, doufám že se vám dnešek na blogu líbil :-D. A uvidíme se příští rok! :) Ano zní to tak 3:D dobře:D. No ale přeji vám šťastný nový rok 2013, ať si ho pořádně užijete!:). A ať do něho vkročíte správnou nohou, víte jak se říká... "Jak na nový rok, tak po celý rok!"

Máte nějké předsevzetí? :) Já jich pár mám. :), Uvidíme jestli to zvládnu.:D
Zde vám dávam své sedmero :)
1. Jíst prášky každý den, a nezapomenout na to.
2. Každé ráno cvičit.
3. Více se pohybovat a nekynout a nenažrávat se furt. :D
4. Brát věci s nadhledem.
5. Chovat se k mému věku, v únoru mám 15, takže jet konečně za moji užasnou kámoškou 150 km vlakem sama. :)
6. pořádně se naučit na přijímačky na gympl..
7. Neutrácet!:D naopak šetřit:D

Diskuze:

1. Dáváte si předsevzetí?
2. Například jaké?
3. Snažíte se jej vyplnit?

Silvestrovský dáreček - Úvod

31. prosince 2012 v 10:40 | Niki
Zdravím vás! :)
Dneska jelikož je silvestr, zde mám pro vás něco:). CO jistě oceníte. Budou to tři dárečky ze STORE :). Jeden dáreček bude placený, který jsem si omilem koupila, a ty další dva budou neplacené. Ale budou i na Uloz.To takže si je budete moc pořídit i bez učtu na TS3. Stejně tak To co jsem kupovala, protože, to bylo omilem, tak se vám s tím aspoň rozdělím:).

Doufám, že to aspoň trochec oceníte! :)
1. Dáreček zde bude v 1200
2. Dáreček zde bude v 1700
3. Dáreček zde bude v 2200
Nakonec, bude ukončení silvestra na blogu:). a to v 2345

Rychlé info

21. prosince 2012 v 17:11 | Qweeerty
Ahoj!
Přináším vám malé, nevinné info, protože jsem prošvihla plány na měsíc Prosinec.
Zaprvé, hodlám vzkřísit komix Doll. Silně pochybuji, že si na něj někdo pamatuje - publikovala jsem ho na našem předešlém blogu.
Pak - další komix! Ten předešlý bude drama (Q.Q), ale tento bude romantický a humorný (snad XD). Prozradím vám jenom název - Nikdy! (Ano, je to název :D)
Také čekejte na znovoruzení rodinky Fortuna. Čekají na nás přeměny, hádky matky s dcerou a další drama. Brzy v kinech!
P.S.: Všechno bude v The Sims 2!
P.P.S: Užívejte si konec světa...
P.P.P.S: A tu příšernou aktualizaci blogu.cz -_-.
 
 

Reklama