Prosinec 2013

Nový rok! 3,...,2,...,1,... teď :D

31. prosince 2013 v 0:00 | Alča
Ahoj :D Všem přeji šťastný nový rok plný pohody, klidu a hlavně dobrých známek :D ať se vám všechno daří a hlavně ať jste zdraví.. :) Ale úplně nejhlavněji to ať vás neopouští chuť hrát simíky!! :D


Veselé Vánoce

24. prosince 2013 v 9:12 | Alča
Ahoj po dlouhém roku jsme se konečně dočkali Vánoc. Já miluju Vánoce hlavně tu atmosféru, která je všude kolem nás. Cukroví je už napečené stromeček nazdobený, bramborový salát udělaný a už stačí počkat jen na večer. Všem z vás přeji šťastné a veselé Vánoce. Přeji vám abyste si je pořádně užili a dostali to co jste si přáli. Třeba i něco ze série The Sims 3.

Krásné svátky vánoční,
pěknou cestu z púlnoční
Pod stromečkem dárků dosti
pozor však na rybí kosti
Na Silvestra pevný krok
a pak štastný celý rok


Roaring Heights

4. prosince 2013 v 16:13 | Alča
Ahoj :D Moc se omlouvám, že jsem dlouho nic nepřidala... No ale dnešní článek bude o novém městě na Store a to Roaring Heights. Toto město se mi vážně líbí! Konečně tvůrci dali do nějakého města mrakodrapy. A teď už něco o městě:
Vítejte ve městě, kde obzoru dominují odvážné tvary, různorodé barvy a okázalý design! Obyvatelé Roaring Heights žijí v tomto městě plném ohromujících mrakodrapů a rušných pláží opravdu rychle! Rádi posedáváte na molech, snažíte se popolézt po společenském žebříčku, nebo pořádáte úchvatné večírky? V Roaring Heights je místo pro každý z těchto životních stylů. Za dveřmi vás čekají nekonečné možnosti, a tak je jen na vás, jaký nový život si v Roaring Heights vyberete!

Snow in University

3. prosince 2013 v 6:51 | Niki |  Fotky z našich her
Zdravím všechny:)
I když dva dny v minulém týdnu u nás sněžilo, bylo to docela nic moc. A já se zoufalstvím čekám na vánoční sníh...
Obávám se, že se nedočkám. Naštěstí však je teprve začátek prosince. 1.Adventní svíce už dávno vyhasla. Pokud i vy čekáte na ten mnou oblíbený sníh, snad vás pár fotek z městěčka od studetského života. Hrozně ve mě vyvolávají pocit před vánocemi. Už se nemohu dočkat, i když mě pod tím stromečkem nic úžasného nečeká...

Pokračování v C.Č.: