Říjen 2013

Fotky z dodatku Do budoucnosti

29. října 2013 v 15:02 | Alča |  Fotky z našich her
Ahoj :D. Mám nový dodatek The sims 3 Do budoucnosti, tak jsem se rohodla, že vám vyfotím pár fotek z tohoto dodatku. Pro ty co ještě pořád váhají zda si dodatek koupit můj názor: Dodatek je super. :D Je skvěle propracovaný a moc se mi líbí nové město. Dodatek ještě nemám úplně prouzkoumaný.... A tak o některých věcech ještě nic moc nevím. Moc se mi líbí nové oblečení, účesy a nábytek. Vše je ve velmi moderním stylu. Co se blumbotů týče jsou v domáctnosti velmi užiteční. Například vám můžou vydělávat peníze, starat se o zahradu nebo se s vašimi simíky jen tak bavit. Zatím jsem vyskoušela jenom normální a utopickou budoucnost, takže nevím je vypadá ta poslední... Tento dodatek doporučuji. Můj nejoblíbenější dodatek Tropický ráj však nepředčil... :D


Balíček Kosmická kosmetika

27. října 2013 v 22:46 | *terr* |  Downloads - TS3 Store
S touto kosmetikou inspirovanou samotným kosmem budete působit fascinujícím a zároveň přitažlivým dojmem!

Okřídlená krása
S okřídlenýma barevnýma očima budete vypadat odvážně a zcela nekonvenčně.
Kosmické barvy
Nebojte! Tyhle barevné oční stíny neznamenají, že jste smutní. Jen z vás prostě na všechny strany prýští kosmické barvy.
Čelní výraz
Kdo tvrdí, že make-up se na čele nenosí? Buďte smělí a vyjádřete tímto jedinečným make-upem svoji vlastní osobnost.

Můj dům

20. října 2013 v 17:23 | *terr* |  Fotky z našich her
AHOJTE :D

Vím že jste si psali, jak jsem dávala ty fotky mého nedostavěného domu, tak jste si psali o fotky domu už dodělaného. Teďka dám fotky ve formě koláží domu jako uvnitř.Fotky z venčí budou v neděli poslední týden tohohle měsíce.
Dům je dvoupatrový a trochu jsem ho ještě upravila takže se nedivte že ty místnosti mají i jiné velikosti a tak.
Když vejdeme do domu uvídíme obívací pokoj.
Obívací pokoj jsem se snažila sladit do bílo hnědé, ale jsou tam i barevné prvky .
Když si v uvozovkách sednete na sedačku a kouknete se do prava uvidíte dvěře do kuchyně. Z kuchyně vedou dveře do jídelny. Obívací pokoj je propojen i s jídelnou.
Když víjdem po schodech nahoru uvidíme chodbu tu jsem bohužel nevifotila za to se omlouvám. V prvním patře je koupelna, pracovna a ložnice. Koupelna je laděná do modré. Pracovna do zeleno bílé. A ložnice do starorůžové.


Doufám že se vám můj dum líbil . Chtě la jsem se zeptat jaké fotky bys te chtěli s takové kolekce mých fotek z her ??? :D ... No a ještě teď se budete říkat že je to na jednoho simíka moc ale ona už má manžela a čeká dítě .

AHOJ :D

Na německém herním veletrhu Gamescom bylo dnes poprvé představeno The Sims 4, které vyjde v roce 2014

13. října 2013 v 15:56 | *terr*
Ahojte :D

Vím že už jsem dávala článek o the sims 4, ale tak jsem projížděla ea.com a uviděla článek který mě zaujal a chci vám ho ukázat.

TS4-723x250-new-cz.jpg

The Sims 4 je velmi očekávanou hrou z kategorie simulací života, která vám umožní hrát si se životem tak jako nikdy předtím. Vytvářejte nové inteligentní Simíky, kteří prožívají emoce. Každá jejich reakce má svůj důvod a vychází z aktuální situace a jejich emocionálního stavu. Hrajte si s úplně novými kreativními nástroji, se kterými je legrace a snadno se používají. Vytvořte své Simíky pomocí nástroje Vytvořit Simíka a postavte jedinečné domy prostřednictvím dotykového režimu výstavby místností. Ovládejte mysl, tělo i srdce svých Simíků při dynamickém a na emoce bohatém hraní, které probudí vaše příběhy k životu.
Co vás v The Sims 4 čeká?
Noví Simíci - Vytvářejte a ovládejte chytřejší a emocionálně bohaté Simíky, se kterými se můžete ztotožnit.
Inteligence - Vaši Simíci se pohybují a chovají přirozeněji než kdy předtím. Sledujte je, jak se snaží zvládnout více věcí najednou, nebo poznejte, jak se cítí, podle způsobu jejich chůze. Vyberte svým Simíkům osobnost, rozhodněte, po čem budou toužit, a pokuste se dosáhnout jejich celoživotních cílů prostřednictvím jejich myšlenek, společenských dovedností, kariér a vzpomínek
Hluboké emoce - Úplně poprvé budou Simíci prožívat a vyjadřovat emoce. Mohou se dostat do nejrůznějších a různě hlubokých emocionálních stavů, které jsou ovlivňovány ostatními Simíky, akcemi, událostmi, vzpomínkami, ale také oblečením a předměty, které vyberete. Emoce vám přinášejí větší možnosti volby a dávají vám tak příležitost vytvářet ještě bohatší a různorodější příběhy.
Nové kreativní nástroje - Nástroj Vytvořit Simíka a režim výstavby jsou nyní intuitivnější a zábavnější než kdy předtím. Navíc přináší mnohem více možností. Dostanete tak příležitost vytvořit přesně takové Simíky, jaké jste vždy chtěli. Prostřednictvím úplně nového režimu výstavby místností můžete téměř bez námahy postavit dům svých snů.
Sousedství plná života - Vyberte si z nejrůznějších úžasných pozemků přesně ten, na kterém budou vaši Simíci bydlet. Ve svěžím grafickém zpracování vám budou domy vašich Simíků připadat téměř skutečné.
Štědré odměny - Prostřednictvím událostí, sbírání předmětů a plnění úspěchů budete získávat nové objekty, oblečení a vlastnosti.
Podělte se o své výtvory - Sdílejte domácnosti svých Simíků s kamarády a celou komunitou. Stáhněte si výtvory komunity a získejte tak zcela nový vzhled.

Doufám že jse vám líbil a AHOJ :D :D

Pygmy watching TV

10. října 2013 v 6:34 | Niki |  Fotky z našich her
Přeji krásný den!
Je mi líto, že Simmie* odešla,. A pro většinu z Vás je jasné, že tou "povyšující Adminkou" jsem já. No, je hezké se takové věci dozvědět, ale k tomu se nebudu opravdu vyjadřovat, když mi ani neřekne co tak špatného dělám. Možná jsem taková nána, co si to neovědomuje, fakt netuším.
Ale zpátky k simsu. Mám tu bohůžel zase pro vás jen fotku. Myslím, že je docela dobra!:D Jednou tak v noci, kdy mi simíci spí nemám co dělat a "brouzdám" po domě a najdu trpaslíka co se čumí na telku ! :D


Rostopilý ten ocásek a zadecek:DD. Snad se vám to líbilo. Já se budu snažit napsat i něco jiného než fotky. Z pondělí na úterý nejsem doma, jedem s novou třídou na školní chatu. Moc se mi tam nechce. Hold jsem nějaká divná...
X.O.X.O. Vaše Niki :*

Sabrina Sweet

8. října 2013 v 16:33 | Alča |  Naše downy - Simíci (ženy)
Ahoj dávám sem siminku na stažení tak doufám,že si ji někdo stáhne... :D

Ke stažení ZDE

Simmie se loučí :*

4. října 2013 v 22:40 | Simmie* |  Aktuality

Ahojte :)) Jakpak se máte ? Já osobně super.. První měsíc na střední mám za sebou a jsem nadmíru spokojená :) Ale teď už k dnešnímu článku.. Bude o něco jinčí než ty ostatní..

Zkrátka bych se s vámi ráda rozloučila, protože odcházím z tohodle blogu :)

Jako já nejsem moc na takové ty slohovky, taky kdo to pak má číst, že jo, zvlášť když pak z toho ani nejde pochopit, proč a jestli vůbec daná osoba odchází z blogu..
A jaký je důvod ? Zkrátka už mě to tu poslední dobou nějak nebavilo, přišlo mi to tady už víc jako povinnost než koníček, když se jedna adminka povyšuje nad ostatní.. Možná je to jen moje chyba a můj problém že to tak beru, ale každopádně tomuhle blogu přeju jen to nejlepší. Mám ho ráda, budu sem na něj chodit, budu na něj vzpomínat v dobrém :)
Jen ještě nevím jak to bude s mou blogovou budoucností.. Teď nic v plánu nemám, možná si za nějaký čas založím svůj vlastní blog, tumblr, flickr nebo něco, kde bych mohla sdílet svou tvorbu.. Jen tady mě už určitě neuvidíte, jelikož jistá adminka mě po přečtení tohodle článku bude nesnášet ještě víc než doteď a to že změní heslo bude jen to nejmenší :)) Ale to je jedno..

No a kdyby se přeci jen našel někdo, kdo by si se mnou chtěl třeba jen tak pokecat, nechť napíše na můj Facebook nebo email: v.cechova@klikni.cz :)

Tak se mějte krásně a pozdravujte svoje simíky ;) Mám vás ráda :*


Fotky na téma plavčík

1. října 2013 v 12:45 | Alča |  Fotky z našich her
Ahojky. :) Chtěla bych se omluvit že jsem dlouho nic nepřidala... Ale dneska přidávám pět fotek na téma plavčík. Modelem je můj simík. Plavčík je velmi zajímavé povolání u kterého se nikdy nebudete nudit. Já se u něho nenudím. :D Velmi zábavný je běh plavčíků. Je i na jedné fotce. :D Símík běhá jako nějaký filmový plavčík :D (Ti si mají plavčíka tak možná ví.)

Běh plavčíků :D

A ještě jednou...

Pozorování pláže

Záchrana simíka