Září 2013

Bistro Otevřeno jako obvykle

28. září 2013 v 20:17 | *terr* |  Downloads - TS3 Store
Ahojte :D

Moc se omlouvám že dávám článek až teď , ale mě se nějak pokazil počítač a teď se mi nějak záhadně rozjel .
No ale teď k článku v minulém článku (http://our--sims.blog.cz/1309/staveni-meho-noveho-domu-d#komentare) jsem se vás ptala co byste chtěli za články a někteří z vás napsaly Downloands, tak mě napadlo že udělám takový článek. Tenhle se budé týka sice né noviky a možná ji někdo zná a podle názvu jste si všimly že se to bude týkat Bistra Otevřeno jako obvykle . Mě osobně se tohle bistro líbí a tak jsem vám ho chtěla ukázat. :D
Něco o bistru :

Máte pocit, že vaši Simíci si už jídlo neužívají? Je to pro ně tak jednotvárná činnost, že by ji snad radši vynechali? V tom případě je třeba to pořádně rozjet s bistrem Otevřeno jako a dopřát si výrazně opulentní gastronomické zážitky. Smějící se
Doufám že se vám tohle bistro líbí a další článek bude o tom mém novém domě :D
Miss sims 2013 - Vyhlášení vítězů

28. září 2013 v 15:30 | Simmie* |  Miss sims 2013
Ahoj :) Tak jsme se toho konečně dočkali - je tady vyhlášení vítězů soutěže Miss sims 2013 :) Nejprve musím poděkovat všem zúčastněným, vedly jste si vážně skvěle ;) Tak a teď už k výsledkům...


Ksichtík 0.6 + soutěž

26. září 2013 v 6:31 | Niki |  Ksichtíky
Ahojky:)
Konečně je čtvrtek a zbývá už jen 2x do školy a zase skvělý výkend. Vlastně i když já byla ÚT, ST doma , protože jsem byla nemocna. Ale i tak se strašně těšim..
No, ale v neděli jsem hrála, v utery dopoledne a i trochu vcera.. zpříjemnila jsem si nemoc.. :D. A tak jsem pro vás něco vyfotila. Zatím však mám pro vás pouze jeden xichtík, na který jsem narazila.


Pomalu chystám design. Ale opravdu hodně pomalu. Tak snad se vám bude líbit.

Navíc soutěž!!

Kdo uhádne jako první při jaké činnosti dělá tento xichtík. Má diplom!:)

Stavění mého nového domu :D

22. září 2013 v 15:40 | *terr* |  Fotky z našich her
ahojte
Dneska jsem si šla zahrát sims 3 a hele moje nejoblíbenější rodina je fuč :( . Vím že mi ji smazal brácha protože nikdo jíný to nehraje . Ale to nevadí. Tak jsem si vytvořila novou siminku a šla vybírat dům.
Tohle budou jen obrázky ja ten dům vypadal když jsem vše prodala a potom někdy příště bude jak dům vypadá když jsem ho dostavila, jak se rozrůstá rodina, co je nového atd. . Něco budu přidávat i k normálním článkům .
No ale teď k domu : Dům je v Sunset Valley , a já jsem ho nestavila , bydlí v něm teda jeden simík a oněm zase někdy příště :D tady jsou fotky toho domu :D Dům má dvě patra a bazén. Teď vypadá hrozně ale předělávala jsem ještě zdi a přidala stromy, protože jsem ho nechtě dala na moc velký pozemek. Až bude postavený tak bude o 100% lepší .
Doufá še se zatím líbí a Ahoj :D

PS: v poslední době mě nenapadají články tak pokud máte nejaký nápad ?? Nebo dotaz ? Tak mi napiště na můj email tereza.lomicova@seznam.cz

House of dream - Přihlášení

19. září 2013 v 6:23 | Niki
Ahojte moji milí!
Asi si říkate, co se stalo, že jsem se vůbec ozvala. Ale blíží se zima, venku se už nic nedá dělat a když příjdu ze školy domů, hlavně se učím. Chodím na Masarykovu střední školu zemědělskou a vyšší odbornou školu v opavě do třídy přírodovědného lycea. Ale poslední dobou mám čím dál tím víc chut na sims. Myslím, že odpočinek od sims a blogu mi prospěl a teď mám novou chuť pořádně něco udělat s tímto blogem. I když to znamená, že budu moct hrát jen o výkendech. Nicméně články zde najdete v Úterý, Čtvrtek a o víkendu. ALe dost kecůů...


Už dlouho tu nebyla soutěž pořádaná mnou, která by měla více kol než jen jedno. A protože stavařská tu byla před rokem, rozhodla jsem se, proč neudělat další?. Pokud se chcete dovědět něco více... C.Č.!Živé vysílání :D

16. září 2013 v 14:57 | *terr* |  Info TS
Ahojte :D
Jelikož už začsla škola a já jsem v 9. ročníku tak promě 1 pololetí je hodně hodně duležité, ale nebojte články budu dávat stále. Dneska to bude taková rychlovka takový informační článek.
Jak se te si z názvu přečetli bude se to týkat živého vysílání. O těhle vysílání se pokusím vás informovat :D.

V tomhle zářijovém vysílání mužeme čekat:
  • prohlídku nového města Midnight Hollow o kterém byl už článek tady na blogu
  • hlubší prozkoumání dodatku Do budoucnosti
  • ukázku již vyšlé kolekce Filmové rekvizity na které byl taktéž článek na blogu
Vysílání se bude konat:


doufám že se vám tato rychlovka líbila :D a doufám že se budete dívat :D tak AHOJ :) :)


Midnight Hollow

15. září 2013 v 16:15 | Alča |  Aktuality

Midnight HollowProzkoumejte místo, kde stačí, že budete sami sebou. Pod potemnělou oblohou Midnight Hollow zazáří jeho obyvatelé. Exentričtí místní přijali za své sto let staré viktoriánské město. Jaký život si užijete ve městě, ve kterém na prvním místě stojí kreativita a individualismus?

Stanete se majiteli umělecké galerie a vnesete do města kulturu? Nebo založíte obchod s klasickým nábytkem, aby si Simíci mohli trochu vylepšit své domy? Co třeba autosalon s nejnovějšími žihadly? Obchodních příležitostí je tu neomezené množství!

Líbí se vám?

Koupíte si ho?Miss sims 2013 - Finále

14. září 2013 v 11:43 | Simmie* |  Miss sims 2013

Ahoj :) Vítám vás u 3. a posledního kola Miss sims 2013 na tomto blogu :) Nakonec jsme se úspěšně dostaly až do finále a já moc gratuluju všem soutěžícím kterým se to povedlo. V tomto článku proběhne 3.kolo Miss sims, kde se rozhodne o vítězce kategorie TS3. V kategorii TS2 mi jedna ze soutěžících neposlala fotku, tím pádem to nebude tak napínavé a už teď známe vítězku této kategorie. Více v C.Č.:


Stáj pro krávy Denně mléko

12. září 2013 v 13:00 | *terr* |  Downloads - TS3 Store
Se stájí pro krávy Denně mléko budete moci dojit krávy tak dlouho, než přijdou domů z... ale to je jedno. Tohle nejsou jen tak ledajaké krávy - dokáží pro vás vytvořit mléko s nejrůznějšími příchutěmi, a když budete mít štěstí, dostanete i milkshake! Mějte se ale na pozoru, protože tyhle krávy jsou chytré a soutěživé. Pokud si s nimi zahrajete piškvorky, nebudou na vás brát žádné ohledy. A rozhodně nemají rády, když se je někdo snaží převrátit na bok!


  • Popadněte kbelík a stoličku a nadojte si nejčerstvější mléko ve městě. Podojte tuto velmi zvláštní krávu, která vám dokáže dát různé druhy mléka, a dokonce i chutný koktejl, pokud vám obyčejné mléko nestačí.
  • Nakrmte krávu její oblíbenou čokoládovou tyčinkou a bude to ještě větší zábava, nebo si vychutnejte zdravý přínos vegetariánské stravy!
  • Jako mistři strategie nebudou mít geniální Simíci hrající si s logikou a dotykem štěstí žádný problém být ve hře piškvorek Chytřejší než obyčejná kráva. Pro roztržité Simíky by bylo nešťastné a pěkná kravina, kdyby hru proti krávě prohráli!
  • Pokuste se krávu naklonit a vytřást z ní mléko! Krávy od přírody patří mezi těžké váhy, takže místo získání Protřepaného a nesmíchaného mléka můžete klidně skončit v blátě s tím, že se vám povalení krávy nezdařilo.