Srpen 2013

Zadání do finále Miss sims 2013

25. srpna 2013 v 9:37 | Simmie* |  Miss sims 2013
Ahoj :) Tak je tu zadání do třetího a posledního kola této soutěže. Tento článek je přednstavený, takže doufám že si ho všechny soutěžící přečtou. Více v C.Č.:

Mořské panny

22. srpna 2013 v 12:32 | Alča

Mořské panny


Ahoj. Dnešní článek bude o mořských pannách, které přibyly v dodatku The sims 3 Tropický ráj. :) Těmito mořskými živočichy mohou být siminky, tedy mořské panny, ale i simíci mořští panáci? (nevím jak se jim říká :D) Mají několik výhod v dovednosti potápění. První je, že když se simík stane mořskou pannou bude mít dovednost potápění na úrovni 10. Druhá je, že vydrží pod vodou jak louho budete chít. Třetí a poslední výhoda je ta, že když se mořská panna vynoří z vody, může se jít klidně hned potápět na jiné potápěčské místo.

Jak poznám mořskou pannu?
Mořskou pannu poznáte jednoduše. Na nohách má místo obyčejné kůže barevné šupiny, které jsou celkem nepřehlédnutelné.:) Když máte v domáctnosti mořskou pannu, můžete šupinám změnit barvu pomosí zracadla.

(na fotce z mé hry jdou šupiny dobře vidět)

Jak se můj simík stane mořskou pannou?
Existují dva způsoby....

1. Koupíte si chaluhu mořské panny v celoživotních odměnách. Stojí 25 000.
2. Když se váš simík potápí a potká mořskou pannu může se jí zeptat na rybí části těla. Pak by měl dostat chaluhu mořské panny. POZOR!! S mořskou pannou musíte být kamarádi aby vám ji dala.A to je vše o mořských pannách... :D Alča :)

Vyhodnocení 2.kola Miss sims 2013

21. srpna 2013 v 9:41 | Simmie* |  Miss sims 2013

Čauky :) Tak tady máme vyhodnocení 2.kola Miss sims a s ním i další vyřazování. V tomto článku se dozvíte, kdo obsadil 3.místo v obou kategoriích a kdo tedy postupuje do finále. Více v C.Č.:


Vyhodnocení 6. bublinovky

17. srpna 2013 v 14:08 | Simmie* |  Diplomy pro vás
Ahoj :) Je to už delší dobu co jsem uveřejnila tuto bublinovku a konečně je tady vyhodnocení. Zúčastnilo se Vás opravdu hodně a všechny texty mě pobavily, takže to bylo vážně těžké rozhodování, ale nakonec jsem zvolila vítěze. Gratuluju Wicky a snad její komentář pobaví i vás :)THE SIMS 4

15. srpna 2013 v 18:22 | *terr* |  Aktuality
Ahojte :)
Je to asi měsíc dozadu co Maxis a Electronic Arts oznámily že the sims 4 bude v roce 2014. The sims 4 v sobě bude mít vše, co tvoří podstatu existenci simíků. Můžeš se v této offline hře těšit na setkání s velmi působivými, originálními a okouzlujícími postavy simíku. The sims 4 tě bude motivovat k přispůsobování tvých herních světů pomocí nových ovladatelných nástrojů a současně ti nabídnou velmi snadné způsoby sdílení tvých výtvoru s přáteli a jínými hráči.

TS4-723x250-cz.jpg
nějaké zajímavosti o the sims obecně :
♥ vnikla podílením miliony kreativních členu
♥ the sims (jako 1,2 a 3 ne ta 4) už mají 150 milionů kopií
♥ mají 30 milionů fanoušku, kteří sdílí informace po síti
Děkuju za přečtení :D

Miss sims 2013 - 2.kolo (TS2)

13. srpna 2013 v 7:27 | Simmie* |  Miss sims 2013

Tak a máme tady i 2.kategorii, tentokrát TS2. Jsem opravdu ráda, že fotku opět poslaly všechny soutěžící a chtěla bych vám všem moc poděkovat. Přeju hodně štěstí v tomto kole!
Více v C.Č.:


Pozdrav z prázdnin

12. srpna 2013 v 21:36 | Niki |  Aktuality
Ahoj!
Páni, docela dlouho jsem tu nebyla. Asi jste si všimli... Nojo, bylo krásné tropické počasí a já si užívala prázdnin, chodila na koupáky a byla se svým přítelem.:) Nemohu uvěřit, že už je skoro polovina srpna! Strašně to letí... Za chvíli budou prázdniny fuč:(. Většina, co se těší na své kamarády to maj fajn, ale když se jde na novou školu (střední) jsou to trochu nervy :D (aspoň pro mě).

Jinak dneska jsem konečně po dlouhé době si zahrála sims:). Neměla jsem náladu a raději jsem se dívala na Gossip Girl <3 ten seríal miluju, asi u žádného seriálu jsem nebyla tak zažraná do těch vztahů tam:D! Ale už jsem u 5 série:( a pak 6 a konec. Asi to nepřežiju :X
Navíc jsem si ještě naplánovala docela hodně uklidu v mém pokoji, takže toho je celkem hodně... škoda, že mě to napadlo až teď v Srpnu:D
Tak se mějte pěkně, mám nějaké články rozepsané tak se budu snažit je dopsat. Zatím užívejte prázdnin!:)


Pojďme surfovat

11. srpna 2013 v 11:08 | *terr* |  Aktuality

Ahojte :)

Jste připraveni stát se nejlepším surfařem široko daleko a naučit se triky jako drsná otočka nebo stoj na rukou. Tak tohle vám přináší novinka v the sims obchodě.
POZOR :V oceánech na jezerech si dávejte pozor na divoké lachtany! Klidně by na vás mohli zaútočit a zničit vám prkno. Ale poté si prkno mužete hrdě vystavi aby jste měli vspomínmku na tento nezapomenutelný okamžik.

Věnujte čas tréninku, aby se váš Simík mohl pokusit o základní triky na jednoduchých vlnách. Jakmile se j stanete mistry, budete moci jezdit na větších vlnách a předvádět nejrůznější triky .

Bohuže tenhle balíček není teď k mání tady máte na nej odkaz: http://store.thesims3.com/productDetail.html?productId=OFB-SIM3:68066&categoryId=13062
Po dvou týdnech a půl

10. srpna 2013 v 14:00 | Alča
Ahoj :). Chci se omluvit vám čtenáčům, majitelkám a spolumajitelce že jsem dlouhé dva týdny nic nepřidala. Bylo to z toho důvodu, že jsem byla na dovolené v Česku a také na Slovensku. Bohužel v ČR nebyla Wifi a na Slovensku byla velmi pomalá... Proto jsem nic nepřidala, ale do konce prázdnin už budu pravidelně přidávat, protože nevím už o žádné další dovolené, ale kdyby náhodou ještě byla tak se ozvu. :) Tento článek bych napsala už dřív, ale zapoměla jsem heslo a přestal fungovat rodinný počítač na kterém jsem si psala s Niki, a tak jsem se nemohla podívat na historii našeho chatu. Dnes se ale zázračně zapl a heslo už vím... A ještě jedno info dostala jsem svůj první notebook. Bude asi chvilku trvat než si do něho dám Sims atd... Tak prosím o strpení
Jak už asi skoro všichni víte vyjde nový dodatek k The sims 3 s názvem Do budouctnosti. Chci se vás zeptat na pár otázek k tomuto dodatku. Tak tady jsou:
Líbí se ti tento dodatek?
Myslíš si že mohli vymyslet nějaký jiný?
Koupíš si ho?
A to je asi z mého dnešního článku všechno. Zatím ahoj Alča

Miss sims 2013 - 2.kolo (TS3)

8. srpna 2013 v 10:21 | Simmie* |  Miss sims 2013

Ahoj :) Vítám vás u dalšího kola Miss sims 2013.. Tentokrát začneme nejprve kategorií TS3, kategorii TS2 přidám za pár dní. Opět se omlouvám za zpoždení, chtěla jsem 2.kolo zveřejnit už o pár dní dříve, ale měla jsem v tom trošku zmatek, tak mě prosím omluvte :) Tentokár mi fotku neposlaly 4 soutěžící, všechny jsou tedy vyřazeny a jednu z nich nahradí siminka, která byla vyřazeny v minulém kole. Normálně by jich bylo vyřazeno všech pět, ale opět kvůli nějakým nedorozuměním vracím soutěžící Dianeh do soutěže.. Tak tedy, přeji zbylým siminkám hodně štěstí ;)
Více v C.Č.: