Červenec 2013

Miss sims 2013 - 1.kolo (TS3)

8. července 2013 v 6:01 | Simmie* |  Miss sims 2013

Vítám v ás u 1.kola Miss sims 2013 - kategorie TS3 :) V této kategorii mi poslala méně než polovina soutěžících, ale alespoň se obě kategorie v počtech soutěžících trošku srovnaly.. Všem soutěžcím přeju hodně štěstí ;)
Více v Celém Článku:


Přeinstalace..

5. července 2013 v 11:48 | Niki |  Aktuality
Čauky:)
Jak se máte? já už celkem dobře, ale měla jsem pokaženou hru, takže jsem jí musela celou přeinstalovat. Hrůůza.... Nejdříve mi nešel nainstalovat tropický ráj a pak mi ani nešla hra spustit a hned jak se hra začla spouštět tak to spadlo. Mimochodem jsem ten Tropický ráj měla půjčený od Frankie, a snad čtyřikrát jsem to stahovala s originu dohromady... no hrůza a ještě když si vezmete že mám strašně pomalý internet, takže to bylo vždy cca 3 hodiny ( 150kb/s ), pak jsem se nasrala a přeinstalovala + ještě stahování aktualizace. Už to mám prakticky přeinstalované za což jsem ráda, protože to je otravná nebaví mě to.


Můj hausbót

1. července 2013 v 9:24 | Niki |  Fotky z našich her
Ahojky:)
Musím říct, že Tropický ráj je hodně dobrý dodatek. Skoro celý včerejšek jsem jej hrála (což není u mě zvykem). Bohůžel moc fotek jsem nenafotila (jen jednu), ale i tak ji vám zde dám. Hru jsem si bohůžel stáhla.. ale nemohu si ji ted koupit a štve mě, že si ani hru nemohu aktualizovat... Kdyby byl někdo tak hodný a půjčil by mi ji (třeba přes origin) byla bych vděčná.:))

Můj hausbót (nestavěla jsem ho). Rodinka bohůžel nejde vidět. Ale musím říct, že povolání ten PLAVČÍK je docela hodně složitá a zdlouhavá práce... nebo aspoň mě tak příjde:D