Květen 2013

Náběr adminek

26. května 2013 v 10:41 | Niki |  Aktuality

Jak jste si mohli všeci všimnout, ve volitelném horním boxu, je dát dotazník k vyplnění, pokud by jste měli někdo zájem stát se součástí týmu Our--sims. Jistě, si musíte říkat "Ony se nebojí že jim někdo smaže blog?", Ano bojíme, ale proto máme určitý plán, a získat členství v našem týmu nebude pouze o tom vyplnit dotazník.

Proč přijímací řízení?
Zní to trochu divně, ale půjde o to, že bude několik kroků k týmu. Nebude to jen tak jednoduché, ale ani těžké. Protože samotným dotazníkem nebude vše vyřízeno. Ještě bude potřeba znát vaší tvorbu, nějaký článek, podle kterého usoudíme, zda budete v našem týmu nebo ne.

Části:
1. Dotaznik
2. Článek
3. Tvorba
4. Fotky z osobní hry - max 3


Bojíme se, ale budeme se snažit vybírat co nejpečlivěji, abychom zamezili smazání blogu a podobně. (Pokud se vůbec někdo přihlásí.)

Opět problém..

25. května 2013 v 6:24 | Simmie* |  Aktuality

Ahoj :) Jakpak se máte? Jak už jste možná vypozorovali z mé neaktivity a třeba i z nadpisu tohoto článku, opět se mi přihodilo něco nepěkného s mým simsem. Vlastně se pokazil celý sestřin počítač, na kterém jsem v poslední době hrála sims a ještě k tomu měla uloženou všechnu svou tvorbu..
Možná si pamatujete, že jsem v lednu přišla o svůj notebook a teď i tohle. Doma teď máme sice ještě jeden funkčí počítač, ale ten je od rodičů a já se sem dostanu jen málokdy..
Popravdě teď vážně nevím co budu dělat.. Tím myslím hlavně blog, protože jediné články, které teď můžu přidávat jsou maximálně nějaké hodnocení komixů, downloady, obrázky z flickru apod.
Vlastně se snažím nepřemýšlet moc pesimisticky, ale moc hezky to vážně nevidím.. Ale ještě uvidím co bude, třeba se počítač opraví a budu moct pokračovat ve své tvorbě.. Každopdně vám dám určitě vědět ;) Zatím se mějte a užijte si víkend ;)

Živé vysílání s producenty hry - 23. května 2013

22. května 2013 v 6:37 | Niki |  Info TS

Zdravím:)
Čeká nás další vysílání s producenty hry:). A co se má ve vysílání objevit? Rozhodně se ještě dozvíte něco nového a městečku "Údolí draků", informace si pro vás přichistá Lisa Smith. A NAVÍC budete mít možnost se seznámit s několika členy vývojového týmu, který pracuje na The Sims 4! Já tedy doufám, že nějaké nové informace nám poskytnou. Jsem vcelku zvědavá no.

Proběhne: 23. 5. 2013
V hodin: 19:00


Mimochodem, sledujte i naší FB stránku -> Our--sims

The Sims 3 Tropický ráj - Producentské video

18. května 2013 v 9:11 | Niki |  Info TS
Ahojky:)
Po dlouhe době nějaké ty novinky ze světa Sims:). Jelikož jsemvůbec neměla čas nějak o něčem napsat. :D Tak teď jsem si všimla, že už máme od tropického ráje producenstké video. Strašně se mi líbí. A jsem z něho nadšená, vypadá to velice zajímavě:). Jsem zvědavá jaké to bude i v obyčejné hře. Protože ve většině videí mi příjde vše přehnané (např. tolik simíků na jednom místě?)


Docela zajímavé. Mě osobně více uchvátil než Studentský život, ale to je pouze věc názorů. Každý má svůj vkus, ať je to na to jak se oblíká, nebo na styl hraní. :)

EDIT 10:57 - Všude vidím recenze na knihy, ráda bych ale vytvářela recenze na filmy:D je někdo proti? :)

Diplom od Viiki za bleskovku:)

16. května 2013 v 14:57 | Niki |  Diplomy pro nás
Ahojky:)
Po dlouhé době, jsem se do něčeho zapojila. :) Ani vím, u mě nemožné -_-. Ale tak tedy vám zde dávám takový diplomek, který jsem dostala za bleskovku od Viiki. Tak Děkuji:) Líbí se mi :).


Diplomek je zajímavý :) Děkuji


♥Londýn♥

15. května 2013 v 18:19 | Simmie* |  Náš svět // Simmie*

Ahoj. Už v neděli jsem se vrátila z mého zájezdu do Londýna a teď bych vám o něm ráda něco řekla + přidala nějaké fotky, které jsem vyfotila :) Pochybuju, že tyhle moje kecy budou někoho bavit, ale v příštích dnech už budu přidávat jen věci ohledně The sims :) Více v C.Č.:

Návštěvnost za měsíc: Duben 2013

14. května 2013 v 6:30 Návštěvnost
Ahojky:)
Několik měsíců zde nebyla návštěvnost. :) Rozhodla jsem se, že jí přeskočím, a dám až za Duben. Tento článek není nějak zábavný. Ale duben byl asi nejhorší :/ z 500 na méně než 300 je docela velký skok:(.


(1.4. 2013 - 7.4. 2013)
Pondeli: 57
Utery: 46
Streda: 45
Ctvrtek: 48
Patek: 51
Sobota: 63
Nedele: 55

Celkem: 365

Informační článek 0.1

12. května 2013 v 15:15 | Niki |  Aktuality
Ahojky
Přináším vám spíše takový informační článek. Budu se snažit to co nejvíce skrátit.
  1. Obíhání - strašně se omlouvám, ale jak jste si všimli, nestíhám. Takže budu obíhat méně častěji, snad mi Simmie* pomůže, protože sama to obíhání opravdu nestíhám.. :/
  2. Family McCalister - snažím se dát si do notasu povolání snů, a nahradit stažené věci. Takže by další díl mohl být už příští týden. Moc písemek mě nečeká. A já věřím že to stihnu:D
  3. Simka ke stažení - konečně jsem se odhodlala si stahnout pár póz takže se také můžete pomalinku začít těšit na siminku, ovšem bude to moje první. Takže nic užasného nečekejte.:D
  4. Jinak jsem stratila své "logo" na fotky, takže jsem udělala nové. Snažila jsem se ať je podobné. (viz. obrázek pod textem). Co myslíte?

Kdo ještě nehlasoval v jarní tématické soutěži. Prosím hlasujte zde!

P.S Tato fotká je první, co je focená v TS na noťasu. Jde poznat rozdíl??


Photography - Garden 0.1

5. května 2013 v 6:30 | Niki |  My Photography
Ahojte:)
Rozhodla jsem se, že články budu střídat, tak aby třeba nebyly na blogu furt fotky, nebo furt to jedno samé. Takže dnešní den bude v duchu fotek. Protože předěláváme zahradu (aspoň část zahrady..) Tak vlastně snažíme se jí dodělat co nejdříve, hlavně nasadit trávník:D. (Nikdy jsem si nemyslela ze je to tak pracné). No, ale protože jsem měla chvíli klid a pauzu, něco jsem vyfotila. Snad se vám to bude líbit.:)

Téma: Makro, Zahrada, Příroda, Živočichové (pes, beruška)
Počet fotek: 11

PS. Jde o takové to "amatérské cvakání"
NEKOPÍROVAT!!!!