Duben 2013

The Sims 3: Tropický ráj

29. dubna 2013 v 14:47 | Niki |  Info TS

Jistě se už mnozí z vás nemůžete dočkat, na dodatek který můžeme očekávat již v červnu 2013. Přináším vám zde nějaké informace, které jistě už budete vědět. Ale budu se snažit napsat toho co nejvíce:). Upřímně.. já se na tento dodatek docela také moc těším, i když ho nebudu mít hnedka. Ale chystám se ho v průběhu léta si pořídit.:)

Hodnocení komixu - MLIOBP

28. dubna 2013 v 13:12 | Simmie* |  Hodnocení komixů

Zhodnocený komix: My life is one big problem!
Autor: Miss.PerlanQa


Plány na květen od Simmie*

27. dubna 2013 v 15:07 | Simmie* |  Aktuality

Ahoj :) Po dlooooouhé době neaktivity se k vám opět vracím a dneska vám přináším nějaké informace o tom, co chystám na květen.. Takže doufejme že vás tímto nudným článkem neunudím k smrti a v příštím měsíci budete moci očekávat o něco zábavnější články ;)
Více v C.Č.:

Family McCalister - 3.díl

24. dubna 2013 v 10:25 | Niki |  McCalister

Počet fotek: 7
Doufám, že se vám bude líbit tento díl:)

New notebook :)

21. dubna 2013 v 16:17 | Niki

Ahojky!:)
Píšu vám jen tak narychlo:). Jen aby jste byli v obraze. Mám nový noťas, což jste asi mohli vyvodit z názvu článku. Ale už jsem do něj zkusila dát The Sims 3 základku, a jede to úžasně!:) O proti mém minulémpočítači užasné.. :) Nikdy jsem takhle s hrou, která se možná občas trosku sekne nehrála. Je to báječné. Postupně budu instalovat dodatky (ale postupně). Zatím pomalinku dávám Roční Období :).

S Family McCalister se budu snažit pokračovat. Ovšem dnes ještě nebudu si hru s domácností přesouvat do noťasu. Protože zatím nemám prakticky žádný dodatek, takže to bude chvíli trvat, ale jeden díl mám předpsaný. :)

To je asi zatím vše. :) Jdu si umýt hlavu, a ještě se poučit Matematiku na zítřek...docela se bojím, protože v úterý, když jsem byla na přijímačkách nanečisto, docela jsem tu matiku posrala. Takže se ještě trochu snažím....Držte mi palce! :) Zítra už budu psát na 1. škole. :)

P.S Večer se budu snažit všechny oběhnout :)

Tématické Soutěž: Jaro 2013 - Nemám ještě fotky..

17. dubna 2013 v 17:51 | Niki |  Aktuality

Ahojky:)
Takže, začneme tím, že Soutěž.propukne 1.Máje ♥ .:) Ale do té doby bych ještě chtěla požádat soutěžící (Ty co se zapsali) o fotky. Protože mi ještě všichni neposlali fotku, respektivě pouze 4. :)
V následujícím seznamu zjistítě zda aší tvorbu mám (Odškrtlé) :)
*Ness*
Simík
§iminka
Pett
Desireé Lydon
jana-janishka
Minnie
Gigi
Luci
Týna and horses
Prosím, pošlete fotky do 28. dubna 2013 :) Děkuji
Od koho mi příjde fotka, toho v seznamu odškrtnu, zatím ty co jsem dostala se mi moc líbí:). A těším se na další!:)

Photography - Near my house

13. dubna 2013 v 8:43 | Niki |  My Photography
Zdravím vás :)
Sice opět po dlouhé době, ale už se mi to pomalinku krátí .. :D:) V Úterý jdu na cvičné přímačky, tak mi držte palce, a další týden už ty "opravdové".. :/ Vcelku se bojím.
Jediné v co jsem se zmohla, jsou fotky, omlouvám se, že jsou tu opět fotografie:D:/. Ale opravdu teď nemám moc času. Tak doufám, že se budou líbit:)

To je tak, když se probudíte, nechce se vám ještě oblíkat do školy, a tak vezmete foťák, a zkusíte něco vyfotit z okna:D:)


Guardian angel

10. dubna 2013 v 17:01 | Simmie* |  Fotky z našich her
Ahojte :) Nejprve bych se vám chtěla omluvit za mou neaktivitu. Stejně jako Niki za dva týdny dělám přijímačky, takže teď o něco omezím svou aktivitu. Poslední dobou nemám na sims vůbec čas, takže možná občas přidám (stejně jako Niki) nějaký článek netýkající se sims.
Teď už ale k tomu hlavnímu. Dneska bych vám chtěla ukázat jednu fotku z mé hry. Pokoušela jsem se o něco "uměleckého" a tohle je výsledek.. Já jsem s fotkou spokojená, protože tohle focení mě stálo fakt dost nervů a abych pravdu řekla mně se fotka doopravdy líbí. Záměrem bylo vytvořit něco tajemného a to se mi myslím povedlo ;) Budu ráda za vaše upřímné názory ;)
5.Hodnocení blogů - Simii-sims.blog.cz

7. dubna 2013 v 20:17 | Niki |  Hodnocení blogů
"Jak vidím, tento blog pomalinku držím na nohou už jen já. Nebo mi to aspoň příjde, snažím se něco přidat.. :/ ale do konce měsíce to bude býda lidi.. Je mi to líto.. Ale škola je pro mě důležitější, ono nejde nějak o tu školu ale o ty příjímačky, a učitelé nám to tedy nějak moc neulehčují, neboť furt samé písemky..."

Blogeři: Simii-sims

Photography - My dog 0.1

3. dubna 2013 v 14:26 | Niki |  My Photography
Ahojky:)
"Jen tak krátce, chci se omluvit, že vůbec, ale vůbec neobývám. Byla bych ráda, kdyby jste pochopili, že tento měsíc 22. a 23. dubna mám přijímačky. Takže se docela učím, to zaznamenává i aktivita na blogu, všechen čas co vždy jsem věnovala simíkům, blogu. Tak ten dávám do učení na přijímačky."

To bylo jen tak krátce. A dnes tu mám pro vás nějaké fotky. Bohůžel nejsou ze Sims, ale zkoušela jsem takový efekt ve fotoaparátu. Jistě budu chápat, když se to vám nebude líbit, je to jiné. A každému se líbí něco jiného. :)