Březen 2013

Vyhodnocení Bublinovky 0.5

30. března 2013 v 11:32 | Niki |  Diplomy pro vás
8. března zde byla vyvěšena na blogu bublinovka 0.5. Mnoho nápadů bylo vtipných a musím říct, že jsem si opravdu nevěděla rady. Ale na konec jsem to vyhodnotila. Omlouvám se, že jsem vyhodnocení udělala až teď i když mělo být hned další týden. No, soutěž vyhrála §iminka.

Nápad:

Pro cenu C.Č.:

Sbohem spoluadminky Qweeerty

29. března 2013 v 15:55 | Qweeerty |  Náš svět // Qweeerty
Tak. A teď tu sedím, čučím na monitor a koušu se do nehtu. Vůbec nevím, co bych měla psát...
Nadpis článku je výstižný. Loučím se. Loučím se, zbaběle a rychle, aniž bych to (!!!) svým úžasným spoluadminkám oznámila.
Qweeerty mizí.
Všechno musí jednou skončit.
Ale i přesto jsem tak hrozně moc doufala, že má spoluautorská práce na our--sims nikdy neskončí! Tak hrozně moc jsem v to věřila! Ale život je hrozný (píp) a tak jsem donucena končit. Moji rodiče se rozvádějí, mamka ležela v nemocnici, ve škole mám problémy a psychicky se hroutím. Jsem totálně v háji. Nemůžu už tady pokračovat. Nemůžu.
Vždycky jsem nenáviděla, když jsem našla nějaký blog, kde se někdo s blogerstvím loučil. Cítala jsem se pak smutně a nechápavě. To je asi důvod, proč jsem všechny své předchozí osobní blogy (například www.qweeerty.blog.cz) rušila bez jakéhokoli vysvětlení. Tady nemůžu. NEMŮŽU.
Hlavně nesmím začít brečet! Ale ono je to tak těžké! Už jen když se dívám na záhlaví naší (heh, teď už ne naší) stránky, tak se cítím strašně hrdá na to, že je tam napsána má přezdívka! Je mi tak smutno. Jako kdyby ve mě umírala nějaká moje část.
Beztak celá umírám.
Holky - Niki, Simmie* - hrozně moc vám za všechno děkuju. Jste obě naprosto skvělé, užasné, talentované a hodné dívčiny. Přeju vám do budoucna štěstí. Jsem moc zbabělá na to, abych vám to napsala osobně. Vymažu si vás z kontaktů - prosím, neurazte se. Chci zpřetrhat všechno, co mě k vám váže - právě proto, že mám tenhle blog a vás tak ráda. Už nechci litovat.
Už ne...

Sbohem,
Qweeerty.

Photography - 1. fotím objektiv

28. března 2013 v 15:37 | Niki |  My Photography
Ahojte všeci.
dneska mám pro vás fotky. Byl to pouze experiment zachycení objektivu mého foťáku v zrcadle. Není to nic moc. Ale jsem nemocná a budu rada za každý názor. :) Budu se snažit konečně oběhnout..ale na mobilu je to strašní piplačka.. a teďkom jsem pod dlouhé době na notasu:).


Fields - úvod

22. března 2013 v 16:04 | Simmie* |  Fields

Více v C.Č.:

Návrh...

20. března 2013 v 15:29 | Niki |  Aktuality
Ahojte všeci.
Mám pro vás otázku, návrh. Jde o to, že poslední dobou se starám hlavně o blog já :). To mi nějak nevadí. Ale jde o to, že kromě sims já plno dalších koníčků. Navíc jsem si koupila foták, a ráda bych uveřejnovala fotky, takže. chtěla bych vědět jestli by vá nevadilo, kdyby tento blog nadále nebyl POUZE o sims, určitě to každý znáte, že vždy na sims není čas. Samozdřejmě, že furt tu bude sims, ale také bych ráda psala články i o dalších věcech co mě zajímají.
Chci znát váš názor zda by vám to nevadilo.... Už jsem přemýšlela vytvořit druhý blog, ale nechce se mi měnit, a být na dvou blogů. A rozhodně nechci končit s tímto, takže vás žádám čistě o váš názor.

- nebudeme se vyjadřovat-
Fotku neřešte, nevěděla jsem co tu dát, a ze simsu teď nic zvláštního nemám :D:).


Chyba č.12 - Co s ní?

14. března 2013 v 15:37 | Niki
Ahojky:)
Určitě se někdo z vás už minimálně jednou na ní narazil, není to nic pěkného, ale já mám pár rad jak se jí dočasně zbavit.


Family McCalister - 2.díl

11. března 2013 v 9:39 | Niki |  McCalister
Zdravím všechny:).
Už uběhla nějaká ta doba, kdy byl uveřejněn 1.Díl této rodinky, která je vastně domácnost jedné siminky (zatím). Doufám, že se vám bude líbit i tento díl. :)

Počet fotek:5

Simka Chloe DOWNLOAD // TS2

9. března 2013 v 22:19 | Simmie* |  Naše downy - Simíci (ženy)
Ahoj :) Jsem ráda že vám dneska můžu představit svou siminku, kterou jsem pro vás vytvořila :) Nechci se nijak chválit, ale myslím že je to jedna z nejpovedenějších siminek, které jsem kdy vytvořila. A když už je řeč o hezkých siminkách, napadlo mně, že bych mohla uspořádat soutěž Miss sims. Co vy na to ? Přihlásili by jste se ?
Doufám že se vám simka bude líbit ;)Zákaz kopírování!
• Simku je zakázáno vydávat za svou, je povoleno je používat do komixů, ve vlastní hře, na designy apod.
• Simka je do TS2 :)

Nový design - Spring 2013 part 2

8. března 2013 v 19:47 | Niki |  Vzhledy blogu

Čauky:)
I když minulý design měl plno kladných ohlasů, mě prostě nesedl a nelíbil se mi. Tak jsem se snažila udělat nový a pro mě hezčí. Vím že je to všechno na stejné brďo, a chápu když se vám nebude líbit:). Ale mě se tenhle líbí více:D, A je to věc názorů. Každopádně pokud se bude líbit, budu jenom ráda:).


a jaký máte na něj názor vy ? ;*