Únor 2013


Hodnocení komixu - Amity

26. února 2013 v 18:52 | Simmie* |  Hodnocení komixů

Zhodnocený komix: Amity
Autor: Minnie


Výsledky ankety "Který datadisk k The Sims 2 je tvůj nej?" část 1.

25. února 2013 v 18:35 | Qweeerty
Jejky, to jsem se delší dobu zase neozvala.
Ahoj, tady Qweeerty. Dnes vám přináším výsledky ankety "Který datadisk k The Sims 2 je tvůj nejoblíbenější?". Asi si už na ni nikdo nepamatuje. :D No, nevadí.
Tady je samotná anketa:
S přehledem zvítězilo Roční Období! :)

"Určitě hlasuji pro Roční období:)"
Niki, our--sims.blog.cz

Aurora Skies: Zlatá edice - ke stažení zdarma

25. února 2013 v 6:27 | Niki |  Downloads - TS3 Store

Ahojky,
přináším vám Nové město Aurora Skies, které si můžete buďto koupit na store, a nebo stáhnout zdarma. :) Je to zlatá edice. Ale mě toto město nějak neuchvátilo, sice jiný styl staveb, ale prostě. :D Asi je to o zvyku. No dost řečí jdeme na to!

Family McCalister - 1.díl

24. února 2013 v 9:42 | Niki |  McCalister
Ahoj!
Ano, tady je to mé překvapení které jsem zmiňovala ve svém článku o mojich narozeninách:). Mám tu pro vás rodinku. Vlastně rodina má pouze jednoho člena. Ale časem doufám bude si někoho najde a bude mít děti. Zatím jedna Členka se jmenuje "Jenny McCalister". No já myslím, že se do toho můžeme dát. Jsou to vlastně pouze takové fotky, nu však uvidíte:).

Romantické šaty // TS3

23. února 2013 v 22:26 | Simmie* |  Naše downy - Oblečení (ženy)
Ahoj :) Dneska pro vás mám jeden download od Orange-sim a tím jsou úžasné letní šatičky do TS3! Snad se budou líbit i vám ;)

DOWNLOAD

Zdroj: Orange-sim

Niki slaví 15. narozeniny

21. února 2013 v 6:00 | Niki |  Náš svět // Niki

Ano :). Asi mám opravdu potřebu napsat pro vás zde takový nepodstatný článek. A to je to, že mám dneska narozeniny, a to patnácté. Nijak se nebudu rozepisovat, ale myslím že (když to vezmem podle simího života) se dneska ze mě stává z dítěte teenager. Krása. Jen to tak píšu, protože byste mohli vědět, že vaše milovaná blogerka (ironie) má už 15 let! Nebudu vás tím nějak zatěžovat, pouze tento týden mám pro vás překvápko!:) Myslím, že ho poznáte, je to to, co jsem zde zatím nepřidala, (těžké co?!).
Jinak s čím bych se pochlubila?!:D možná s tím, co jsem dostala na nározky? Takže...

......monitor, a novou RAM do počítače (doufám, že mi to trochu pomůže se simsem, sice to neni grafika, ale co se dá dělat, uvidíme, určitě dám vědět), krom toho nějaké peníze atd. :D to jsem dostala včera, den předem. A dneska ještě něco od mamky, takže jsem zvědavá, no nejsem sice ten typ co vyžaduje dárky, ale když mi je někdo dá proč ne?!:D.

Jinak je možné, že o výkendu zde také uveřejním (možná) nějakou fotečku:D se Simmie* z mé oslavy.
No já končím, přežíjte čtvrtek a ještě pátek ve škole, a pak hurááá výkend:)

Dance!

19. února 2013 v 18:24 | Qweeerty |  Bublinovky
Protože tohle...

...je hodně hustý.

Tématická soutěž: Jaro 2013

18. února 2013 v 7:00 | Niki

Přihlaš se ! - více o soutěži v C.Č.!

Studentský život - info + producentské video

16. února 2013 v 10:55 Info TS

I když všeci víme že za chvíli bude na trzích nový dodatek Studetský život!:) A jistě jste o něm už četly mnoho článků. Ale i my nebo spíše já jsem připravila pro vás článek o tomto dodatku. :)
Dodatek výjde 7.března 2013!
Již je mnoho fotek k tomuto dodatku zveřejněno, vybrala jsem pár, ke kterým vám možná něco napíšu:). Doufám, že se budou líbit:). Jinak v C.Č. nalznete také producentské video (které jsem vám zapoměla oznámit že bude :(( ) a také pár obrázků t SŽ!♥