Listopad 2012

Vyhodnocení 4.kola SONF

30. listopadu 2012 v 0:05 | NikiMáme tu vyhodnocení 4.Kola! :)
C.Č.:

The Sims 2 vs. The Sims 3!

29. listopadu 2012 v 14:35 | Qweeerty
Ahoj!
Jak jsem vám slíbila, zde je článek - s vašimi názory! - ,která hra Sims je lepší. Chtěla bych moc poděkovat všem za jejich komentáře, ale prosím o pochopení, že jsem zde uveřejnila jen některé. Je to z důvodu, že některé názory si jsou podobné a já jsem vybírala ty, co jsou srozumitelnější. :)
Nejprve zde máme výsledky ankety, musím říci, že mne velmi překvapila!
The Sims 3 vyhrálo, ale pouze o kousíneček! Myslela jsem si, že celkově oblíbenější TS3 předběhne TS2 o hodně! Jak vidíte, mýlila jsem se :D
Takže, nejdřív bych ráda vložila dva odlišné názory:

"Já rozhodně hlasuju pro dvojku! Dvojku mám radši a asi vždycky mít budu.. Když jsem hrála TS3 poprvé, nadchnula mě ta spousta novýc možností, ale potom co jsem si všechno vyzkoušela, přestalo mně to bavit.. Poslední dobou už se ale vytváří jenom blogy o TS3 a ty co původně byly zaměřené na dvojku, přešly na trojku.. Mně to celkem mrzí, protože simíci, jakékoliv jiné fotky nebo i videa se mi víc líbí z TS2. Teď hraju obojí ale u trojku vdycky vydržím tak hodinku a pak už nevím co tam mám dělat, zato TS2 bych mola hrát celý den :D"
Simmie*, adminka blogu our--sims.blog.cz

Na druhé straně je názor Terezie* z blogu ladytereza.blog.cz:
"Můj názor je,řekla bych jednoznačný.Já mám osobně raději TheSims 3.Oblíbila jsem si ji,mám ráda když je všechno vypracované a skvěle všechno sedí.Vlastní styl je ve hře skvělý doplňek,který mně tam náramě padne.Má to jedno ale...trojka vyžaduje jednoznačně lepší počítač jak dvojka.TheSims 2 už nehraju,navíc jsem si tuto hru odstranila z disku.Neříkám,že trojka má hezčí město,simíky nebo v té hře je více reality.Mně do oka padne více trojka,líbí se mi více a za tímto názorem si stojím :)."

Tak. A zde se dostáváme k něčemu, proč je 2-ka oblíbenější; nevyžaduje zdaleka tak hodně paměti, tak dobrou grafickou kartu a dobrý počítač. Je méně náročnější a dá se hrát i na notebooku.
Kromě toho, ne všem se líbí obličeje simíků z TS3. Většina lidí si myslí, že simsáci z "trojky" vypadají jako plyšáci. To uznávají i fanoušci TS3, kteří pro tuto hru hlasovali v anketě. A také je na trojce jedno veliké mínus; nemůžete si vytvořit vlastní město! To většinu sims fanoušků velmi rozčiluje.

"Já jsem pro trojku :) Sice jsem se dříve strašně bránila hraní trojky, ale po delším zkoumání jsem prostě zcela přešla. Ale samozřejmě jsou zde i jistá negativa, jak už tu bylo psáno, na dvojkách miluju to, jak simíci vypadají, podle mě jsou mnohem hezří než ve trojkách, taky je úžasné jak si prostě vytvoříš své město a tam simíky ubytováváš. Ale na trojkách zase miluju ty funkce a prostě to všechno.. Je ale pravda, že než jenom základky trojky, tak to spíš dvojky :)"
anicka625 z blogu life-of-the-sims.blog.cz

Sims Cast 31

28. listopadu 2012 v 21:10 | Niki |  Sims Cast
Čauky,
dnes vyšel další Sims Cast, a to už 31 díl. Ihned vám ho zde dávám! Noví moderátoři se nám představí, protože Defi odešla se SimCastu (jak jistě všeci vědí). V SimCastu se můžete zůčastnit soutěže, a také se "pokusi vyhrát" lístky na setkání komunity TS3, které se uskutenčí v Praze v sobotu 1.12.2012, kde se Simmie* budeme i my! :)


P.S → konečně máte ode mě za dnešek pořádný článek viďte? :D (Aspoň trochu pořádnější.. ) :)

Záplava Sims Castu

28. listopadu 2012 v 21:01 | Niki
Omlouvám se, právě propukla menší záplava Sims Castu, je to proto, že jak jsem zmiňovala v prvním článku SC, že bych ráda zde měla Sims Cast a to všechny díly, proto na tomto blogu najdete 1 - 30 díl v článcích po pěti SimCastu. To je pouze takové INFO!:) Ať víte, co se zde děje:D

Sims Cast: 26 - 30

28. listopadu 2012 v 20:57 | Niki |  Sims Cast

Sims Cast 26


Sims Cast: 21 - 25

28. listopadu 2012 v 20:55 | Niki |  Sims Cast

Sims Cast 21


Sims Cast: 16 - 20

28. listopadu 2012 v 20:52 | Niki |  Sims Cast

Sims Cast 16


Sims Cast: 11 - 15

28. listopadu 2012 v 20:50 | Niki |  Sims Cast

Sims Cast 11


Sims Cast: 6 - 10

28. listopadu 2012 v 20:47 | Niki |  Sims Cast
Pokračování SimCastů. :)

Sims Cast 6


Sims Cast: 1 - 5

28. listopadu 2012 v 20:40 | Niki |  Sims Cast
Ahojky, rozhodla jsem se že by i na našem blogu mohly být díly Sims Castu, jelikož již je 31 dílů. Rozhodla jsem se že 1 - 30.díl budu dávat do článků po pěti dílech. 31. už bude normálně jeden v článku. :) Doufám, že vám to nebude vadit. :)

Sims Cast 1